Podpora

Open search

Sledujte Hru o trůny v telefonu. Nebo třeba Ulici, Hříšný tanec a fotbal

Community Manager

Jak to dopadne s Daenerys? Dostane Cersei, co zaslouží? A co teprve Jon Sníh? Přiznáme se i bez mučení v kobkách Králova přístaviště, že na tyto otázky vám jen tak neodpovíme. To dokážou pouze nové epizody seriálu z produkce HBO. Ale s jejich sledováním už vám pomoci můžeme!

 

Věděli jste totiž, že ve svém chytrém telefonu si přehrajete Hru o trůny, Ohnivý kuře, Ulici, Hvězdnou bránu, ale třeba i Nemocnici na kraji města? Pohodlně, odkudkoliv, legálně. Stejně jako byste se dívali na televizi. A právě přehled těch nejoblíbenějších a nejznámějších služeb a aplikací pro streamování TV vysílání, přehrávání pořadů z archivů i sledování exkluzivního online obsahu vám teď představíme.

 

HBO GO

U zřejmě nejoblíbenějšího seriálu současnosti ještě chvilku zůstaneme. Chcete sledovat každou novou epizodu Hry o trůny co nejdříve a například i na cestách? Anebo si zkrátit asi tak 150 hodin trvající jízdu autobusem zhlédnutím všech předchozích sérií? Tak to musíte mít HBO GO! To je totiž kompletní archiv Hry o trůny – a samozřejmě mnohem, mnohem víc. V aplikaci najdete videotéku seriálů i filmů HBO. Navíc ji můžete používat nejen v telefonu, ale i ve svém tabletu nebo Smart TV.

 

Nicméně nejen Lannister vždy platí své dluhy. Prémiový obsah v původním znění i s titulky nebo českým dabingem není jen tak zadarmo. Předplatné HBO GO vás proto vyjde na 129 korun, což je však velice příznivá cena. Ještě příznivější pro vás ale může být ta skutečnost, že první měsíc můžete aplikaci vyzkoušet zcela zdarma. A pokud máte zakoupený balíček s klasickým HBO například od poskytovatele kabelové televize, tak máte vyhráno. Získáte totiž i HBO GO.

 

HBO_composition.jpg

 

Netflix

V úvodu jsme zmiňovali také Stranger Things, parádní seriál s atmosférou hororů i dobrodružných filmů z 80. let. Ten naleznete na celosvětově obrovsky populární platformě Netflix. Stačí stáhnout aplikaci a můžete se pustit do sledování populárních seriálů i filmů. Je pravda, že nabídka v České republice je menší než například v USA, ale nenechte se odradit. K dispozici máte takové hity jako například animovanou anarchii dua Rick & Morty, zombie apokalypsu Živí mrtví nebo třeba nestárnoucí Přátele. Respektive Walking Dead a Friends, protože Netflix většinu obsahu nabízí v originálním znění s českými titulky.

 

Podobně jako u HBO GO je i aplikace Netflix placená s možností 30denního bezplatného vyzkoušení. A stejně tak ji můžete použít ve všech svých chytrých zařízeních. Ceny předplatného se liší podle kvality obsahu nebo množství zařízení, na kterých můžete Netflix sledovat v jeden okamžik najednou. Základní verze nemá HD ani UHD rozlišení a je omezená na současné používání na jednom přístroji, standardní už je v HD a dovolí vám a vaší polovičce dívat se na vašich telefonech na úplně jiné seriály, no a prémiová varianta umožňuje sledování na čtyřech různých obrazovkách, a to dokonce v Ultra HD. Konečně důstojný obsah pro Infinity displej vašeho nového Galaxy S10!

 

NETFLIX_composition.jpg

 

iVysílání

Z mezinárodních sfér se vrátíme zpět do Česka. A to rovnou k České televizi. Nemyslete si, že veřejnoprávní a tradiční stanice znamená nudu nebo nic moc možnosti v porovnání s konkurencí. Naopak! Aplikace iVysílání je plná online obsahu od archivu televizních pořadů až po epizody nových seriálů. Takže stačí pár klepnutí na telefonu a můžete si s Luďanem zakřičet: Dycky Most!

 

A zapomenout samozřejmě nesmíme ani na vysílání jako takové. Stejně jako na webu České televize si totiž i přes aplikaci iVysílání můžete jednoduše pustit všechny kanály ČT online. Platí to pro animáky pro děti na Déčku, pro fotbal na ČT Sport i zpravodajskou ČT24. Na závěr ještě jedna příjemná tečka – všechno je bezplatné.

 

CZ_composition.jpg

 

VOYO.CZ

Milovníci Ulice by měli nyní být v pozoru. Ale i nadšenci do NHL. Nebo obdivovatelé bojovníků z UFC. Stejně tak milovníci kulinářských schopností v soutěži MasterChef. Anebo ti, kdo ani v roce 2019 nenechají dopustit na Kobru 11. Ale kdybychom měli vypsat všechny pořady, seriály i filmy, které najdete ve VOYO.CZ, byli bychom tu hodně dlouho.

 

Přehrávání obsahu ve VOYO.CZ sice vyžaduje předplatné 159 korun měsíčně, ale v aplikaci TV Nova najdete rozsáhlou nabídku obsahu z obrazovky (je libo sportovní přenosy z kanálu Nova Sport?), archivní epizody (nestihli jste poslední díl Ordinace?) i filmovou videotéku (nechybí Pelíšky!). A navíc vás při sledování nijak nevyruší otravné reklamy.

 

NOVA_composition.jpg

 

Prima PLAY

Jak už název napovídá, v aplikaci Prima PLAY si přehrajete obsah od stanice Prima TV i online streamování jednotlivých kanálů. Nemusíte se registrovat nebo nic platit (ale pro ještě více obsahu můžete), takže osudy Černých vdov, Prostřeno! anebo Ohnivý kuře, ale i zombie z Živých mrtvých nebo například Hvězdnou bránu si pustíte okamžitě po nainstalování aplikace. Musíte však počítat s přerušováním reklamou.

 

Pokud se rozhodnete zaregistrovat, získáte navíc přístup do sekce Prima filmy, kde nechybí české snímky jako Obecná škola nebo Líbáš jako bůh, ale ani zahraniční tvorba včetně opravdových klasik (Terminátor 2!). A aby toho nebylo málo, je vám k dispozici videopůjčovna plná filmových hitů od Hříšného tance až po oscarové drama 12 let v řetězech. Každý snímek je k mání za sympaticky nízký poplatek 49 Kč.

 

PRIMA_composition.jpg

 

Stream.cz

Kromě klasických televizních stanic své aplikace pro chytré telefony i tablety samozřejmě nabízí i jejich online konkurence. Všem jistě dobře známý Stream.cz je domovem seriálů, pořadů a show snad pro každého diváka. Komedie ostrá jako brusle? Lajna! Trochu více světského dramatu? Přijela pouť! Nebo neotřelé sci-fi? Skvrna!

 

A to je řeč jen o seriálech. Na Streamu najdete dokumenty o vaření i záhadách, o Česku i o cizině, no a zmínit samozřejmě musíme i One Man Show Kazmy Kazmitche, která často boří všechny hranice zábavy, nebo Honest Guide Janka Rubeše, skvělého průvodce nejen pro turisty a nejen po Praze. Prostě a jednoduše na Stream.cz najdete ideální obsah pro sledování v mobilu (i s možností stažení, když jedete mimo signál), protože ne vždy potřebujete vyplnit 90 minut dlouhatánským filmem.

 

STREAM_composition.jpg

 

MALL.TV

Aplikace MALL.TV patří ke stejnojmenné internetové televizi, která začala své online vysílání ve druhé polovině roku 2018. Ale relativní mládí jí rozhodně nebrání v poskytování neuvěřitelně působivé nabídky streamovaného obsahu. Právě na MALL.TV se totiž přesunula řada významných osobností, které už dříve svými pořady nalákaly tisíce diváků.

 

Například Adam Gebrian a jeho architektonická dobrodružství, šéf Pražského kulinářského institutu Roman Vaněk anebo oblíbený glosátor a komik Luděk Staněk. Ale kromě těchto známých tváří se můžete těšit i na další mimořádně atraktivní obsah. Co třeba asijské dojmy Lukáše “Čočíka” Codra? Nebo originální projekt sportovních zpovědí Bez frází? A aby toho nebylo málo, v aplikaci najdete kromě původní tvorby i sice nevelkou, ale bezplatnou nabídku poměrně zvučných filmů známých například z karlovarského festivalu.

 

MALL_composition.jpg

 

ÓČKO

 

OCKO.jpgPořady, dokumenty, filmy, seriály, to všechno je fajn, ale někdy chcete prostě jen relaxovat s muzikou. Pokud při tom chcete zapojit nejen sluch, ale současně i sledovat videoklipy, nainstalujte si aplikaci stanice Óčko.

 

Po spuštění vás přivítá snad nejjednodušší možná ovládací nabídka – tři tlačítka pro tři stanice. Moderní Óčko, Óčko Star s klasickými hity a hiphopové Óčko Black. Skvělá muzika totiž nic víc nepotřebuje! Snad jen stejně skvělá bezdrátová sluchátka...

 

DVTV

DVTV.jpgPolitici na grilu. Hosté z neobvyklých odvětví. Zajímavé příběhy neobyčejných lidí. A ani sekunda nudy. To jsou rozhovory z DVTV, oblíbeného a úspěšného zpravodajského projektu Daniely Drtinové a Martina Veselovského, kteří ještě s přispěním Emmy Smetanové vedou rozhovory s neuvěřitelným rozsahem osobností snad z celého spektra lidských činností.

 

Stáhněte si jejich aplikaci a nenechte si ujít ani jedno interview. Všechny totiž stojí za to, protože kde jinde se můžete dozvědět pokaždé něco nového o aktuálním dění doma i ve světě, o tom, jak se navrhuje LEGO, o ekologických problémech, o fotbale i divadle, ale třeba i o počítačových hrách?

 

A co vy?

Jakou internetovou TV sledujete?

2 Poznámky
Superuser I
Superuser I

Další ze zajímavých článků. Tenhle způsob sledování TV pořadů je aktuální a má budoucnost. Doba je rychlá a nechceme sledovat to, co nám kdo právě vnucuje a navíc v přesný čas. Nějaké nahrávání na záznamová média, nastavování časovačů, to byl jen mezikrok. Digitální archiv i sledování online streamované TV na všech možných zařízeních, jako je telefon, tablet i smart TV je  prostě současnost. Že to není zadarmo je samozřejmé, ale čas jsou peníze a jak jsem uvedl na začátku, málokdo si může dovolit ho ztácet vyčkáváním na vysílaný pořad a sledování nekonečných minut reklam. Používám některé z výše uvedených služeb k plné spokojenosti a navíc SledováníTV.cz

 

jinak Stream CZ je od 29.4. Televize Seznam

Voyager

HBO go používám nejméně dva roky , konečně už jde platit jen HBO go bez kanálů HBO , archiv je super . Samozřejmě hru o trůny si nenechám ujít . Kdo má Skylink může koukat i na kanály tv po přihlášení  ,včetně zpětného zhlédnutí  , stejně jako u O2. Na vše jsou dnes aplikace v Google play