Podpora

Open search

Samsung Account: 4 důvody, proč si ho založit

Community Manager

Sáhnete do kapsy, na obvyklé místo a krev vám ztuhne v žilách… váš mobil tam není! Hledáte, prozváníte, ale marně. Váš smartphone zmizel… V téhle situaci se ocitl každý z nás. Samsung však myslí na všechno, a proto vytvořil Samsung Account.

 

Účet, který si za vás zahraje na detektiva, vypátrá váš ztracený telefon, dohlédne na vše zdraví, zapamatuje si všechna potřebná hesla za vás anebo vám umožní získávat parádní ceny. Že netušíte, o čem mluvíme? Čtěte dál a dozvíte se, co všechno vám tento praktický nástroj nabízí.

 

Jeden účet, milion možností01.jpg

 

Jediný účet Samsung Account je bránou do světa Samsung, kde vytváří dokonalý ekosystém aplikací a služeb společnosti Samsung. Jeho prostřednictvím jednoduše propojíte váš oblíbený obsah a zároveň získáte spoustu výhod, jako je zákaznická podpora, rychlé zálohování dat nebo snadné přihlášení do e-shopu Samsung. Nyní už se nemusíte registrovat ke každé aplikaci zvlášť – se Samsung Account vám stačí jediná registrace.

 

Dokonce je možné, že jste si svůj Samsung Account vytvořili při prvním nastavování vašeho nového zařízení, ale aktivně ho nevyužíváte. Zde je jednoduchá cesta, jak ověřit jeho existenci. Přejděte do nastavení telefonu, vyberte Účty a zálohování a zvolte Účty. V případě, že svůj Samsung Account neuvidíte, jednoduše ho zde vytvořte.

 

Jestliže jste majitelem několika zařízení Samsung, jediný účet Samsung Account bude bez problému fungovat na všech a vytvoří dokonale propojené prostředí. Pojďme se podrobněji podívat, jaké funkce můžete se Samsung Account využívat.

 

Samsung Members: soutěžte a vyhrávejte0.jpg

 

Aplikace Samsung Members otevírá novou dimenzi zábavy, přináší užitečné rady, novinky, zákaznickou podporu 24/7 i výhodné akce a slevy. Sdílejte s komunitou ostatních uživatelů vaše vlastní postupy nebo recenze na nové zařízení. Podělte se o vaše dojmy a zároveň se nebojte zeptat ostatních členů na vše, co vás zajímá.

 

Samsung Members vám navíc přináší vstupenky do kina, divadla, předplatné časopisů, akce na vybrané produkty a spoustu dalších dárků. A co pro to musíte udělat? Vlastnit zařízení Samsung, účet Samsung Account a odvahu vystoupit z davu. Podrobně jsme vás o Samsung Members již dříve informovali zde na Samsung Community.

 

Oblíbená aplikace se postará nejen o zábavu, ale také o skvělou kondici vašeho smartphonu. Jednoduše proveďte jeho diagnostiku, uvolněte paměť a úložiště, odstraňte nepotřebné aplikace a optimalizujte nastavení. Více informací o Samsung Members na https://www.samsung.com/cz/apps/samsung-members

 

Samsung Pass: zapomenuté heslo vás nevyřadí ze hry03.jpg

 

Ztrácíte se v nekonečném množství přihlašovacích údajů do aplikací a na webové stránky? S vychytaným Samsung Pass a Samsung Account klidně zapomeňte na všechny! Zdlouhavé vypisovaní přihlašovacích jmen a hesel vás od práce a zábavy už zdržovat nebude. Duhovka, otisk prstu, rozpoznávání obličeje – ať už si zvolíte jakoukoli biometrickou autentizaci, spolehnout se můžete na rychlý a bezpečný přístup k vašim oblíbeným aplikacím.

 

A jak vypadá jeho využití v praxi? Stačí otevřít aplikaci či webovou stránku v prohlížeči Samsung a podívat se do předního fotoaparátu, jako byste fotili selfie, anebo naskenovat rysy obličeje či otisk vašeho prstu – záleží na vás, který přístup si vyberete. Během okamžiku se automaticky doplní přihlašovací údaje a zábava může začít.

 

04.jpg

 

Step by step: Nastavení -> Biometrika a zabezpečení -> Samsung Pass -> Přihlaste se do Samsung Account -> Vyberte metodu ověření -> A je to!

 

Při následném prvním přihlášení zadejte svoje údaje jako dříve a potvrďte jejich zapamatování. Při dalším už budete využívat bleskové biometrické ověření. Je to jednodušší, než se může zdát. Samsung Pass můžete navíc použít také k automatickému vyplňování formulářů, dodací adresy nebo údajů o platební kartě. Více na https://www.samsung.com/cz/apps/samsung-pass/

 

Samsung Health: vaše zdraví pod dohledem06.jpg

 

Samsung Account otevírá dveře také oblíbené sportovní aplikaci Samsung Health. Stanovte si svoje vysněné sportovní cíle, sledujte progres a buďte každý den lepší a lepší. Samsung Health v chytrých hodinkách Galaxy Watch myslí také na vaši psychickou pohodu – v případě nadměrného stresu vám nabídne relaxační dechové cvičení, které vás vrátí zpět do pohody. Aplikace je navíc připravena na sledování kvality vašeho spánku i na monitoring činnosti srdce. Pod palcem budete mít i zdravé stravování a pravidelný pitný režim. Podrobnější informace na https://www.samsung.com/cz/apps/samsung-health/

 

Find my mobile: když se ztratí telefon05.jpg

 

Ztratili jste svůj smartphone Galaxy nebo potřebujete jen prozvonit? Funkce Find my mobile ve spojení se Samsung Account vám během okamžiku zobrazí, kde se váš telefon nachází. Stačí vám k tomu libovolný počítač, tablet, či jiný telefon, kde se přihlásíte do svého Samsung Account účtu. Po vyhledání zatoulaného zařízení můžete na dálku uzamknout jeho displej, vymazat či zálohovat data a sledovat jeho pohyb. Dokonce můžete na dálku telefon odemknout, pokud zapomente své heslo a rovnou si vytvořit nové. Pokud si chcete službu FindMyMobile vyzkoušet, zde máte adresu: https://findmymobile.samsung.com/#home

 

Nenechávejte svůj smartphone na pospas osudu – jediný účet Samsung Account může zachránit víc, než si myslíte. Více na https://www.samsung.com/cz/apps/find-my-mobile/

 

Smart TV, Samsung Cloud, Galaxy Wearable, Smart Call nebo Galaxy Store jsou další aplikace, které se bez Samsung Account neobejdou. Využívejte možností vašeho zařízení a služeb Samsung naplno. Více informací o Samsung Account na https://www.samsung.com/cz/samsung-account/

 

A co vy? Máte už Samsung Account?07.jpg

 

 

2 Poznámky
Superuser II
Superuser II

Díky za tento článek, zvlášt bych vyzdvihnul funkci Find My Mobile, která je opravdu super 

 

Superuser II
Superuser II

Jo jo, jednou už jsme takhle telefon hledali po Brně - a našli.