Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Community Blog

Novinky a tipy o Samsung produktech

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Prvýkrát zažijem #GalaxyUnpacked ako Samsung Member

pRo_lama
Voyager
Možnosti

201901091015289_I7TVPWA4.png

 

 

Píše sa deň 25. február 2018, otváram webovú stránku YouTube a klikám na živý prenos z predstavenia novej vlajkovej lode spoločnosti Samsung z rady Galaxy. Pohodlne sa usadím, dám video na fullscreen obrazovku a na druhom monitore zapínam sociálne siete, aby som mohol s priateľmi komunikovať a diskutovať o novom zariadení, ktoré sa spoločnosť Samsung chystá predstaviť. #LoveforGalaxy


Asi takto nejako vyzerá môj každoročný rituál. Myslím, že nebudem sám a veľa fanúšikov po celom svete sleduje túto udalosť tak ako ja. Každý kto sa aspoň trochu zaujíma o svet mobilov, by sa určite rád chcel zúčastniť takejto akcie. Ani ja nie som výnimka. Rok čo rok sledujem ako Samsung predstavuje svoje nové modely a žasnem ako to vždy dokážu zvládnuť na takej vysokej úrovni. Povedzme si na rovinu, že akcie s názvom Unpacked patria medzi to najlepšie čo sa dá vidieť. Spoločnosti ako Huawei, LG alebo Nokia im môžu iba ticho závidieť.


Pomaly sa blíži dátum 20. február 2019 a to znamená iba jedno. Je tu prvý tohoročný Unpacked 2019, pri ktorom spoločnosť Samsung predstaví nový model z rady Galaxy. Kto by to náhodou nevedel, tak je to už desať rokov, odkedy svetlo sveta uzrel prvý model z tejto rady. 

 

Avšak tohoročný Galaxy Unpacked 2019 bude pre mňa úplne iný ako tie predchádzajúce, ktoré som vždy sledoval len cez obrazovku počítača. Tento rok som dostal možnosť osobne sa zúčastniť tejto úžasnej akcie, priamo v srdci samotného San Francisca v USA. Ako SuperUser nového Samsung Community fóra, sa spolu ďalším kolegom zúčastníme živého prestavenia, na ktoré nás pozvala spoločnosť Samsung. Týmto by som sa zároveň chcel poďakovať za túto príležitosť, ktorú som dostal.


Som veľmi nadšený a plný očakávania, že sa stretnem s mnohými ďalšími členmi veľkého „spoločenstva“ #SamsungMembers a spolu zažijeme predstavenie Galaxy S10. Budem rád za každé nové priateľstvo, ktoré z toho vznikne. Človek nikdy nevie čo ho čaká za zatvorenými dverami, pokým ich neotvorí. Verím, že sa dozviem mnohé nové veci, nazbieram mnoho nových skúsenosti, zažijem veľa neopakovateľných okamihov a hlavne budem súčasťou skupiny ľudí, ktorí môžu podporiť spoločnosť Samsung v tom čo robí. Pretože to už nie je len o predstavení zariadenia ako takého, ale o komunite ľudí.

 

Na každom Unpacked evente zaznie mnoho zaujímavých citátov. Ak sa nemýlim, tak minuloročný Galaxy Unpacked 2018 mal hlavné motto „The Camera. Reimagined.“. Mne osobne najviac zostalo v pamäti motto z roku 2017 a to „Do bigger things“. V duchu tohto citátu verím, že ani tento rok tomu nebude inak.

1 Poznámka