Podpora

Open search

Prémiové služby Samsung: Využíváte všechny výhody telefonů Galaxy?

Community Manager

Za dlouholetým úspěchem společnosti Samsung stojí spojení dokonalých výrobků a jedinečných služeb. Zákazníkům nabízíme nejen špičkové smartphony, ale také prémiový servis, profesionální podporu na nejvyšší úrovni i další bonusy a výhody pro registrované uživatele.

 

Oprava displeje u nás nepřesáhne garantovanou cenu

V případě poškození vašeho telefonu Galaxy se obraťte na některé z našich autorizovaných zákaznických center. Proč? Přinášíme hned několik důvodů. S neautorizovaným poskytovatelem můžete přijít o záruku, nemáte jistotu použití originálních dílů ani proškoleného personálu. A nemilé překvapení může přijít i při vyúčtování.

 

Jenže v našem autorizovaném středisku se o váš telefon postarají školení technici. Používají se výhradně originální součástky. Zařízení projde důkladnou diagnostikou. A v případě rozbitého displeje vašeho prémiového smartphonu Galaxy S8, S8+, Note 8, S9, S9+ a Note9 v našem ceníku Max Price snadno zjistíte, kolik za výměnu obrazovky maximálně zaplatíte. A to je fér, že?

 

01.jpgKdyž máte jistotu, že za opravu svého chytrého telefonu nezaplatíte zbytečně moc peněz, také vám bude do skoku

 

Telefon jako v bavlnce s pojištěním Samsung Care+

Prožívejte všechny životní okamžiky naplno a bez starostí o svůj prémiový smartphone. Zajistěte mu nadstandardní ochranu se službou Samsung Care+. Získáte dva roky pojištění telefonu, které se vztahuje dokonce i na poškrabání či rozbití displeje či poničení tekutinou. Navíc s nízkou spoluúčastí při každé opravě.

 

Pořídit si Samsung Care+ můžete do 30 dnů od nákupu nového telefonu, ale nemusíte se obávat dalšího placení vysoké částky. Platbu sice lze provést jednorázově, ale stejně tak si cenu pojištění můžete rozložit do měsíčních splátek. A kdo je připraven, není zaskočen.

 

02.jpgVáš telefon si zaslouží prvotřídní péči Samsung Care+. Upozornění: Dostupnost charismatického technika se může lišit v závislosti na lokalitě

 

Moje Galaxy, aneb ještě lepší péče

Rozbil se vám telefon a vy potřebujete odjet na služební cestu či dovolenou? Rychlou záruční opravu, dopravu zařízení do servisu i zpět, ale i náhradní přístroj po dobu opravy vám u našich prémiových telefonů bezplatně zajistí prémiová služba Moje Galaxy. Její součástí je speciální zákaznická linka, na které vám poradíme s nastavením telefonu i technickými problémy. Nebo domluvíme jeho opravu.

 

Je to jednoduché. V prvním kroku nám stačí zavolat. Následně si domluvíte místo a čas předání rozbitého telefonu. Ten si vyzvedne náš pracovník, který vám zároveň zapůjčí náhradní telefon. Po opravě vašeho zařízení vás kontaktujeme a telefon vám opět dovezeme. Takže neztrácejte čas a nervy v servisu a využijte jedinečnou službu, která váš život příjemně ulehčí.

 

Aplikace Samsung Members

04.jpgJeště vyšší komfort používání vašeho smartphonu přináší aplikace Samsung Members. Co je to? Dokonalé spojení jedinečné osobní podpory, článků, tipů, recenzí, slev a dalších výhod, kterých už se prostě nebudete chtít vzdát.

 

Dává odpovědi na často kladené dotazy a sdílet můžete i své názory s komunitou ostatních uživatelů. Prostřednictvím diagnostiky zařízení navíc udržíte svůj smartphone v optimálním stavu, a nic tak nebrání jeho využívání skutečně naplno.

 

Aplikace vás bude také informovat o novinkách ze světa Galaxy a přinese vám vychytané tipy. A co je na rodině Members úplně nejlepší? Odměňuje vás!

 

Třeba exkluzivními pozvánkami, slevami, či vstupenkami na kulturní akce. To vše a mnohem více dokáže aplikace Samsung Members.

 

Vy ji ještě nemáte?!

 

 

 

1 Poznámka
Hotshot

Servis jsem naštěstí nikdy nepotřeboval a pojištění teda nemám, ale určitě dobrá věc. Zato v apce Members už jsem získal 2x odměnu