Podpora

Open search

Môj prvý Unpacked event ako SuperUser

Superuser I
Superuser I

Pozerám sa na svoje hodinky Galaxy Watch a čas na nich práve ukazuje 01:50PM. Dnes, osemnásteho februára, je veľký deň, pretože spolu s kolegom @AndroidGuru sme prileteli do San Francisca, kde sa o pár dní bude konať veľkolepý event #GalaxyUnpacked2019.

jung.jpgPo príchode na hotel a krátkom oddychu, sme sa pustili do vzájomného zoznamovania s ostatnými #SamsungMembers. Tu som sa spoznal s rôznymi novými ľuďmi z celého svet. Boli tu napríklad členovia z Panamy, Južnej Afriky, Mexika, Holandska, Japonska a mnoho ďalších ľudí rôznych národnosti. Neskôr večer sa konala spoločná večera, pri ktorej sme boli poctení tým, že u nášho stola sedela samotná Jung Suh z vyššieho manažmentu spoločnosti Samsung. Mali sme teda veľkú príležitosť porozprávať sa s ňou o veľa zaujímavých veciach.

Druhý deň sme boli rozdelení na štyri skupiny a začali sa naše spoločné workshopy. Prvý z nich bol Slow Motion. Tu sme mali možnosť zistiť ako profesionáli vytvárajú niekoľko sekundové zábavné videá. Sami sme si mohli vytvoriť mini-video pomocou zariadenia Samsung spolu s pred pripravenou scénou. Po tomto workshope nasledoval ďalší, ktorý bol zameraný na zdravie. Pomocou aplikácie Bixby Vision a Samsung Health sme mali vytvoriť vlastné smoothie, ktoré bolo na konci ohodnotené zakladateľom známeho sanfranciského start-up zameraný na zdravú v021919_JBascom_2T0A9819.jpgýživu. Náš tím v tejto „súťaži“ obsadil celkovo 2. miesto. Ešte šťastie, že sme mali v tíme Sharon z Holandska, ktorá miluje smoothie. Ďalší workshopov bol na tému Music. Tu sme vytvárali pesničky pomocou aplikácie v mobile. Samotného vytvorenia finálnej pesničky sa zhostil sám @AndroidGuru. Posledný workshop bol v znamení fotografovania. Boli nám predstavené fotky známeho fotografa zo San Francisca, ale hlavne nám dal rôzne tipy na to ako správne fotografovať. Po všetkých týchto workshopoch sme zamierili do centra mesta a naša pr021919_JBascom_MSP_1248.jpgvá zastávka bola Pier39. Je to najznámejšie mólo v meste, kde sa nachádzajú rôzne atrakcie, obchody a reštaurácie. Tu sa určite oplatí vyskúšať tradičné jedlá z morských plodov, prípadne najznámejšie jedlá ako Cioppino alebo Chowder v 021919_JBascom_2T0A0018.jpgchlebe v pekárni Boudin. Samozrejme veľkou dominantou celého mesta je most Golden Gate. Tam práve smerovali naše kroky. Kto ešte nikdy nebol v SFO, tak z tohto miesta bude mať možnosť spraviť ikonické fotky mostu, ale aj celého mesta spolu s ostrovom, na ktorom sa nachádza známa väznica Alcatraz. Tento deň sme ukončili spoločnou večerou všetkých #SamsungMembers v meste Sausalito, severne od SFO.

Na hodinkách práve odbilo 11:00 a náš vysnívaný sen sa mohol práve začať. Po spustení úvodného intra, všetkým #SamsungMembers nabehli zimomriavky, pretože atmosféra bola neskutočná. Veľakrát som videl takéto predstavenia na videu, ale zažiť to na vlastné oči je zážitok  na celý život, ktorý je neopisateľný. Sedeli sme v predných radoch a naplno sme si užívali predstavenie my.jpgnajnovších zariadení spoločnosti Samsung. Po skončení samotného eventu sme sa prvýkrát stretli so samotným CEO spoločnosti Samsung, DJ Koh, s ktorým sme si vytvorili spoločnú fotku. Následne sme smerovali do022019_JBascom_2T0A2918.jpg miestnosti, kde boli vystavené nové modely radu Galaxy. Tu sme si mohli na chvíľu otestovať novo predstavenú S10, nové Galaxy Buds a Galaxy Watch Active. Týmto sa to všetko samozrejme neskončilo. Všetci sme dostali od spoločnosti Samsung darček v podobne nových Galaxy Buds. Po tejto veľkej akcii sme pokračovali v našom spoločnom programe. Prvá zastávka bola na spoločnom obede v Ghirardelli Square, po ktorej nasledovala prehliadka mesta v motorizovanej verzii Cable Car. Mohli sme vidieť všetky známe miesta, pamiatky a štvrte. Celý deň sme ukončili spoločnou rozlúčkovou večerou v argentínskej reštaurácii Lolinda Restaurant. dj.jpgTu na nás čakalo ďalšie prekvapenie, o ktorom nikto z nás nevedel. Na mini pódiu sa022019_JBascom_2T0A4342.jpg objavil samotný DJ Koh, ktorý nám venoval niekoľko povzbudivých a inšpirujúcich slov. Počas celého výletu prebiehala súťaž o čo najkrajšie fotky a DJ Koh následne odovzdal ceny výhercom súťaže. A nakoniec boli predstavení 8 ambasádori (SuperUsers), medzi ktorým som bol aj ja spolu s @AndroidGuru. Po skončení odovzdávania cien, sme mali možnosť spraviť si spoločnú fotku s DJ a to sme samozrejme všetci s radosťou využili.

Posledný štvrtý deň sme mali chvíľu čas, pretože lietadlo odlietalo až podvečer a tak sme sa znova vybrali do mesta. Pozreli sme si ďalšie pamiatky ako China Towm, Coin Tower, kostol sv. Petra a Pavla ktorý je postavený na ulici Filbert St s popisným číslom 666 a mnoho ďalších.

Na záver by som chcel vysloviť veľkú vďaku spoločnosti Samsung za to, že som mohol byť súčasťou Unpacked eventu. Celá akcia bola zorganizovaná na veľmi vysokej úrovni a všetci, ktorí sme tam boli, sme si ju užili na 110%. Opísať všetky tie pocity zo samotnej akcie je veľmi ťažké, pretože je to neopísateľný zážitok, ktorý odporúčam zažiť každému a vďaka spoločnosti Samsungu sa mi tým splnil môj sen. Ďakujem. 022019_JBascom_2T0A3253.jpg

1 Poznámka
Superuser I
Superuser I

Fakt paráda, takhle nějak vypadá splněný sen