Podpora

Open search

Míříte na hory? Nezapomeňte pojistit sebe i svůj telefon

Community Manager

Začíná nový rok a s ním i čas výletů za lyžováním, zimních prázdnin a zábavy na sjezdovkách. Proto vám přinášíme pár tipů a rad pro bezpečnou a bezproblémovou dovolenou, na které byste před cestou do Alp nebo na jiné vrcholky neměli zapomenout. A to nejen takových, ke kterým potřebujete telefon Samsung Galaxy!

Vyrážíme na hory.jpgPojištění by mělo být při cestě na hory samozřejmostí. Pro vás i váš majetek

To nejdůležitější je samozřejmě vaše zdraví, takže ať už letos vyrážíte na snowboard, nebo na běžky, naprostý základ je samozřejmě cestovní pojištění. Jinak by srážka s méně šikovným lyžařem mohla vyjít pěkně draho. Nejen v nákladech na léčbu, ale při placení bolestného a případných odškodnění. Takové částky se totiž v cizině dokážou vyšplhat až na miliony korun. Opatrnost je na místě jak u vaší osoby, tak u různých cenností. Takže se hodí, že Samsung nabízí možnost pojistit telefon.

Pojištění mobilu od společnosti Samsung se jmenuje Samsung Care+, platí i na poškození displeje a můžete si ho objednat do měsíce od nákupu nového telefonu. Pokud jste tedy pod stromečkem našli (nebo si jej sami nadělili) nový smartphone, je ideální čas na jeho pořízení. Pojištění navíc platí nejen na zimní radovánky, ale po celý rok. A nemusí zůstat jen u něj, povánoční doba je díky různým akcím a speciálním nabídkám vhodná také pro nákup příslušenství.

Přípravu před odjezdem bychom tedy měli, pozornost je však nutné věnovat i samotnému průběhu zimní dovolené. Abyste předešli naplnění neveselého přísloví, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, je dobré mít mobilní telefon vždy po ruce. Hodí se pro zavolání pomoci a v krajních případech i kvůli vestavěnému GPS modulu pro rychlé určení polohy. A protože na bílých stráních bývá elektrických zásuvek poměrně poskrovnu, doporučujeme si do druhé kapsy vzít i powerbanku.

Ta se totiž hodí vždycky, nejen při naplnění katastrofických scénářů. Focení působivých horských panoramat nebo natáčení superzpomalených videí se snowboardovými triky totiž baterii vašeho smartphonu přece jen trochu zatíží. S praktickou powerbankou vás však nic nezastihne nepřipravené. Ocení ji i vaši přátelé, kteří tolik předvídavosti neměli a budou si pod sjezdovkou zoufat, že se kvůli vyčerpané baterii nemohou svým videem nebo fotkou rovnou pochlubit.

Horské panoramata.jpgUžijte si klidnou dovolenou na horách bez starostí

A když je řeč o chlubení, nezapomeňte nám v komentářích ukázat to nejlepší z vašich lyžařských, snowboarďáckých, sáňkařských, koulovacích nebo prostě jen krásných zimních záběrů!

2 Poznámky
Superuser I
Superuser I

Zajímalo by mě, kolik uživatelů tuhle službu využívá a následně nějaké zkušenosti z praxe. Pokud někdo máte nějaké zkušenosti, podělte se o ně s námi. Je skvělé, že Samsung nabízí i něco navíc pro svoje zákazníky a vyčnívá tím nad konkurencí. 

MichalaV Moderator
Moderator

Toto pojištění pro můj nový Note9 (v krásné měděné barvě) jsem si pořídila a tak nějak nemusím dávat na telefon pozor a využívám ho naplno, o víkendu jsem na horách fotila o106. S pojistnou událostí ještě zkušenost nemám Powerbanka do kapsy je super tip, tu jsem s sebou neměla a co bych za ni při 9% baterky daleko od hotelu dala   tak příště

Připojuji se k jv18 a ráda si přečtu zkušenosti Mně pojištění vneslo klid do duše

PS: Povedly se mi i krásné slowmotion videa, tak brzy nasdílím do příslušného vlákna