Podpora

Open search

Kreslete, soutěžte a vyhrajte Galaxy Note10!

Community Manager

Už jako malé děti ve školce jsme malovali a naše fantazie byla bez hranic. Probuďte v sobě znovu tohle hravé dítko, zapojte se do soutěže a vyhrajte špičkový Galaxy Note10.

 

 

Vyjádřete kresbou váš vztah ke značce SamsungNote_soutěž.jpg

 

Láska, obdiv, fandovství, lhostejnost – ať už je váš postoj jakýkoli, promítněte ho na papír, plátno anebo sáhněte po grafickém programu. Fantazii se meze nekladou a je pouze na vás, jakou malířskou techniku zvolíte. Nezbytnou součástí vaší kresby musí být libovolně umístěný nápis „Samsung“. Výsledné výtvarné dílo následně vyfotografujte, nahrajte do soutěžního modulu v rámci Samsung Community a v popisu fotografie představte svoji kresbu.

 

 

Nehledáme malířský talent, ale ORIGINÁLNÍ nápad

art-1478831_1920.jpg

Soutěže se může zúčastnit bez rozdílu každý. Stačí mít chuť tvořit a přijít s jedinečnou myšlenkou, která zaujme naši porotu. Její členové budou hodnotit nejen kvalitu výtvorů, ale především jejich nápaditost a originalitu. Malovat můžete pastelkami, fixami, štětcem, tuží anebo třeba perem S Pen.

 

 

Kdy?time-3435879_1920.jpg

 

Soutěž bude probíhat od 2. prosince do 31. prosince 2019. Naše porota následně vybere vítěze, který získá Galaxy Note10. Díky jeho peru S Pen budete mít multifunkční štětec a malířské plátno vždy po ruce. S vašimi kresbami se pak můžete pochlubit světu prostřednictvím oblíbené aplikace PENUP.

Svůj výtvor si nezapomeňte pečlivě uložit – v případě výhry vás požádáme o doložení jeho originálu (papír, plátno, originální soubor apod).

 

Jak soutěžit

Kompletní pravidla soutěže a hlavně možnost vložit své fotografie najdete v našem soutěžním modulu Fotografie můžete vložit pouze pokud jste přihlášeni v rámci svého profilu. Pokud ho tedy ještě nemáte, můžete si profil jednoduše  vytvořit zde. Držíme vám palce!

 

Hodně štěstí!

3 Poznámky
First Poster

Soutěž Samsung.jpgSe zoomem až na orbit.

First Poster

Akryl na plátně 23x30 cm

Explorer

@iffi1 Soutěžní příspěvek musíte vložit do soutěžního modulu, který je zmiňován na konci článku, ne přímo sem do diskuze.