Podpora

Open search

Jedu s Community na Unpacked S10

Superuser II
Superuser II

Ahoj Communito,

musím se s Vámi podělit o neskutečnou radost, kterou mám.

Stala se mi neuvěřitelná věc. Představte si, že pojedu do San Franciska na Galaxy Unpacked S10. Díky Community se mi splní sen a já se tak poprvé v životě podívám do USA.

Když jsem byl minulý rok na představení Galaxy Unpacked Note 9 v Praze, ani ve snu by mě nenapadlo, že bych příští rok mohl jet s Community na Galaxy Unpacked S10 přímo do San Franciska. Skutečnost je nyní taková, že jsem od Samsungu obdržel pozvánku a jedu s Community do San Francisca. Mám neskutečnou radost a již se nemohu dočkat, až budu sedět v letadle  #SamsungMembers

Telefony řady S byly vždy mou srdcovou záležitostí a měl jsem je již od řady S3 a jsem neuvěřitelně rád, že letos budu moci být na samotném představení S10 přímo v San Franciscu. Zážitek to bude určitě neskutečný a zcela jistě Vám sem zašlu fotografie a postřehy přímo ze samotné akce očima superusera. #LoveforGalaxy

Na Galaxy S10 se opravdu těším a pro mě to bude přelomový telefon, u kterého se nejvíce těším na čtečku otisků v displeji, Infinity-O displej a 5 fotoaparátů (trojice fotoaparátů na zádech a duální selfie kamera u modelu S10+). Samotné telefony si budeme moci po představení přímo na místě vyzkoušet a tak se s Vámi podělíme o první dojmy. Na akci se mnou totiž jede také kolega @pRo_lama.

Díky této příležitosti budu mít zážitek na celý život a určitě i nové zkušenosti. Tak nám tedy držte palce, ať vše dobře dopadne a do komentářů nám dejte vědět, co Vás nejvíce zajímá a jaké fotky byste chtěli vidět 

Děkuji Community!

1.jpg2.jpg

1 Poznámka
Superuser I
Superuser I

To je pecka, je skvělé, že tu Community máme a umožňuje nám takové zážitky! Už se moc těším na všechny posty z cety a z představení.