Podpora

Open search

Galaxy Buds: Špičkový zvuk i styl bez jediného kabelu

Community Manager

V dávných dobách, kdy naši zem křižovala stáda mamutů a pračka vám ještě nedokázala zobrazit na mobilu upozornění, že si můžete dojít pro vyprané prádlo, museli naši předci využívat výhradně drátová sluchátka. Dnes už máte jiné možnosti a v módě jsou true-wireless modely, jako jsou naše Galaxy Buds.

 

Představujeme sluchátka, ze kterých nejenže nevede kabel do telefonu, ale která ani mezi sebou nejsou propojená žádným drátem. Nabízejí opravdu bezdrátové pohodlí, špičkový zvuk, stylový vzhled a pokročilé funkce. Pojďme se na Buds podívat důkladněji.

 

 

Skvělý zvuk je jen první z výhod

01.jpgZvuk vyladěný experty z renomované společnosti AKG, dokonalý vzhled a pohodlné nošení. Galaxy Buds si zamilujete.

Naše Galaxy Buds mají spoustu vlastností a funkcí, jež chceme s hrdostí představit, ale samozřejmě se sluší začít u zvuku, stejně jako bychom ve článku o televizoru začínali obrazem. Není to totiž tak dávno, kdy bezdrátová sluchátka musela často dělat kompromisy ve kvalitě zvuku. Zjednodušeně řečeno (a mimo jiné) Bluetooth nestíhalo – nezvládalo efektivně přenést všechny informace o přehrávané skladbě.

 

U Galaxy Buds nejenže nemusíte očekávat kompromisy, ale naopak je kvalita mimořádně vysoká. Sluchátka kalibrovali experti na zvuk ze společnosti AKG, kteří plně využili špičkové audio technologie včetně kombinace moderního Bluetooth 5.0 a podpory kodeků Samsung Scalable Audio & Speech Codec, SBC a AAC.

 

Pouštějte si Mozarta, Škodu lásky nebo hip-hop – vždycky uslyšíte vybranou skladbu v perfektní kvalitě, jako byste měli umělce přímo před sebou.

 

 

Dokonalé pohodlí, dokonalý vzhled

02.jpgSluchátka Galaxy Buds se hodí ke každé aktivitě.

Zmínku si určitě zaslouží pohodlné prvotní nastavení, které vlastně neprovádíte. Otevřete nabíjecí pouzdro, sluchátka se sama spárují s vaším zařízením Galaxy přes Bluetooth… a to je vše, poslech může začít. Buds také stejně snadno a rychle přepínají mezi různými spárovanými zařízeními Galaxy, abyste vždy měli k dispozici právě ten zdroj zvuku, který chcete. Následující odstavce ale chceme věnovat hlavně pohodlí a stylu, jež vám Buds dopřejí při nošení.

 

03.jpgPouzdro na přenášení je lehké a skladné. Nabíjet v něm sluchátka můžete jak kabelem, tak i zcela bezdrátově. Třeba pomocí Galaxy S10 ,nebo Note10.Galaxy Buds jsou vyrobená z odlehčených materiálů a v ergonomickém provedení. V balení také dostanete tři velikosti nástavců. To zaručuje, že vám sluchátka dokonale padnou do uší, nevyčnívají a nevypadnou, ale zároveň je téměř necítíte, takže je můžete nosit pohodlně i dlouhé hodiny. Vyrazte do školy či do práce, na trénink do posilovny (sluchátka jsou odolná proti potu), nebo si jen vychutnejte relax s oblíbenou hudbou doma v křesle či posteli. Buds vám vždy dopřejí komfort.

 

Lehká a kompaktní jsou přitom nejen samotná sluchátka, ale také stylově barevné nabíjecí pouzdro. Nezatíží tašku ani kabelku a pohodlně ho můžete nosit i v kapse.

 

 

Praktické ovládání a moderní funkce

09.jpgDotykové ovládání Galaxy Buds je velmi návykové. Tak jako možnost jedním gestem vypnout tlumení okolního zvuku.

Luxusní je nejen zvuk a vzhled Galaxy Buds, ale také jejich výbava v čele s dotykovým ovládáním založeným na jednoduchých a intuitivních gestech.

 

Kromě běžného ovládání hlasitosti a přepínání skladeb máte k dispozici například funkci Quick Ambient Sound, která vám umožní vnímat vaše okolí, aniž byste museli sluchátko vyjmout z ucha. Přiložte na něj prst a hudba se ztlumí. Můžete v klidu konverzovat a poté pokračovat v poslechu. Pokud máte o ději ve svém okolí rádi přehled za všech okolností, můžete speciální ambientní režim aktivovat trvale.

 

Inteligentně se ale sluchátka zachovají i v případě, kdy je opravdu z ucha chcete vyndat. Pokud vyjmete jedno, přepne se zvuk ze stereo režimu na mono. Pokud vyjmete obě sluchátka, přehrávání se pozastaví. Když je následně vložíte do pouzdra, sama se vypnou.

 

Naprosto nekompromisní kvalitu nabízejí Galaxy Buds také při vyřizování hovorů. Nejenže vy skvěle uslyšíte druhou stranu – sluchátka také díky duálnímu adaptivnímu mikrofonu tlumí okolní ruchy a perfektně přenesou váš hlas.

 

 

 

Výborná výdrž a praktické nabíjení

05.jpgNejenom pomocí mobilního telefonu Galaxy S10 a Galaxy Note10 můžete nabíjet Galaxy Buds. Lze využít i bezdrátovou powerbanku.

Jak dlouho si tohle všechno můžete užívat? Klidně celý den. Sluchátka samotná jsou sice nádherně kompaktní, ale mikrobaterie v nich pro vás zvládne zajistit až šest hodin přehrávání hudby nebo pět hodin hovoru. Když už jí přece jen dojde dech, nabijete sluchátka jednoduše a rychle pomocí kompaktního dobíjecího pouzdra, se kterým získáte dalších sedm (resp. šest) hodin poslechu.

 

Mimořádně pohodlné je pak dobíjení samotného pouzdra. Klidně využijte klasický kabel, ale máte také k dispozici bezdrátové nabíjení. Pokud vlastníte některý z našich špičkových smartphonů Galaxy S10/Note10 s podporou bezdrátového sdílení energie, můžete dokonce pouzdro nabíjet jednoduše tak, že jej položíte na telefon.

 

Prostě a jednoduše jsme chtěli, abyste měli vždy na výběr, mohli sluchátkům dodat energii kdykoli, kdekoli (a jakkoli) a nemuseli se při tom nijak omezovat.

 

 

Zlákala vás představa true-wireless života? Na Galaxy Buds si okamžitě zvyknete, stanou se běžnou součástí vašeho outfitu. Se svým ergonomickým designem jsou pohodlná stejně jako tričko či dobré boty. Ovládají se jednoduchými gesty, nebo rovnou úplně sama, abyste nikdy nemuseli ztrácet čas žádným párováním a nastavováním. Poslouží vám ve fitku, v kanceláři i doma, a díky dlouhé výdrži a nekonečným možnostem nabíjení vás nebude trápit ani prázdná baterka. A dráty a kabely? O těch (a o VHSkách a disketách) jednou můžete vyprávět vnoučatům…

3 Poznámky
Superuser I
Superuser I

Dočkáme se modré verze ?

Community Manager

@fajnSnek zatim to bohuzel nevypada :( 

Superuser II
Superuser II

Note1.jpg
Note2.jpg

 

Za mě jsou Galaxy Buds naprosto super a jsou to vůbec první sluchátka, která mi při běhání nevypadávají z uší . Ve spojení s bezdrátovým nabíjením z Galaxy Note 10+ to nemá chybu