Podpora

Open search

Dny Marianne 2019: Pořiďte si špičkové smartphony s parádní slevou

Community Manager

header_pc_3.jpg

 

 

Slevový víkend Dny Marianne kdysi býval v podstatě ryze dámskou záležitostí. Letos se nákupní víkend roku koná od 13. do 15. září, a v obrovském množství slev si sice přijdou na své spíše ženy, ale spousta špičkových akcí je univerzálně cílená na každého. My přicházíme právě s takovou nabídkou, již využijí dámy i pánové, staří i mladí, blondýni i brunetky.

Žádné symbolické procento, žádný výprodej pravěkých skladových zásob… Nabízíme vám naše aktuální špičkové modely Galaxy S10 a vybrané telefony Galaxy A 2019 s luxusní slevou 20 %.

Dny Marianne tak představují jedinečnou příležitost, jak ušetřit klidně i více než pět tisíc korun. Můžete je využít například k nákupu užitečného příslušenství nebo si u nás luxusní smartphone pojistit proti poškození.

Sleva ale není podmíněná ničím jiným než vlastnictvím kuponů Dny Marianne, které pořídíte buď v tištěné formě, nebo přes mobilní aplikaci. I když tedy dokoupení kupříkladu ochranného krytu rozhodně doporučujeme, nikdo vás nutit nebude.

Nabídka platí nejen u nás v oficiálním e-shopu a brand storech – celý dlouhý seznam partnerů, který zahrnuje menší i větší e-shopy a obchody, najdete na oficiální stránce akce.

 

Pořiďte si to nejlepší01.jpg

 

Nevídaná sleva se opravdu vztahuje i na naše top modely, konkrétně na celou rodinu dechberoucích S10Galaxy S10+, Galaxy S10 i Galaxy S10e. Smartphony Galaxy S se za deset let staly legendou a letošní modely jsou naprosto revoluční. Okouzlí vás designem, nekompromisním výkonem, luxusními fotoaparáty i precizním a pohodlným zabezpečením.

Až spatříte nádherný Dynamic AMOLED Infinity-O displeje bez výřezu, už se nebudete chtít nikdy vrátit k obyčejným obrazovkám. Do kompaktních těl Galaxy S10 se díky bezrámečkovému provedení vměstnaly displeje s luxusními úhlopříčkami. Přední fotoaparát se skrývá v nenápadném „průstřelu“, jinak plochu nic nenarušuje. U modelů S10 a S10+ navíc obrazovky nabízejí zabudovanou ultrazvukovou čtečku otisků prstů, která je úžasně bezpečná a zároveň rychlá a komfortní.

Kdyby se vám na chvíli podařilo odtrhnout zrak od dokonalého displeje a telefon otočit, ohromí vás pro změnu nádherná designová záda ve futuristických barevných odstínech, vyrobená ze skla nebo keramiky. Myslíme, že moderní smartphony jsou obecně čím dál hezčí; koneckonců budeme o pár odstavců níže chválit řadu Galaxy A, která reprezentuje střední třídu. Naše S10 jsou ale naprosto dechberoucí.

Na zadní straně najdete také objektivy hlavních fotoaparátů. Galaxy S10+, nejlepší zástupce této řady, nabízí hned tři – 12Mpx teleobjektiv, 12Mpx širokoúhlý a 16Mpx ultraširokoúhlý. Fotky, které jimi pořídíte, budou mít společnou mimořádně vysokou kvalitu, ať už půjde o selfíčka, fotky dětí, záběry přírody, nočního města, nebo domácích mazlíčků.

Přidejte k tomu naprosto nekompromisní výkon, vynikající výdrž a parádní prostředí One UI, jež vám bude usnadňovat používání telefonu každou minutu každého dne.

Galaxy S patří na vrchol naší nabídky, takže mají také odpovídající cenovky a během Dnů Marianne na nich ušetříte nejvíc.

 

Střední třída s funkcemi z top modelůgalaxy a.jpg

Vybírat můžete také z aktuálních zástupců oblíbené řady Galaxy A, konkrétně Galaxy A20e, A40, A50 a luxusní A70, které jsme nedávno představovali v samostatném článku.

Úžasný Galaxy A70 vás nadchne například 6,7" sAMOLED Infinity-U displejem a designem i výbavou, jež si nezadá s top modely. Rámečky má oproti Galaxy S malinko větší a nahoře si z displeje kousek ukrajuje miniaturní výřez, ale rozhodně je na první pohled zřejmé, že v ruce držíte smartphone vyšší třídy. Dokazuje to i luxusní výbava, jako je 6 GB RAM nebo čtečka otisků prstů, jež je také zabudovaná přímo do displeje.

Na zádech z luxusního 3D skla najdete tři objektivy – 32Mpx hlavní, 8Mpx ultraširokoúhlý a 5Mpx snímač hloubky ostrosti, takže ani tady nemusíte očekávat žádné kompromisy ve kvalitě výsledných snímků.

Velmi podobně je na tom model Galaxy A50. S úhlopříčkou 6,4" je ideální pro uživatele, kteří chtějí menší telefon. Mírně kleslo rozlišení hlavního fotoaparátu (na 25 Mpx) a operační paměti (na 4 GB), ale rozhodně nejde vedle A70 o nějakého chudého příbuzného.

 

Ještě lepší poměr ceny a výkonucz-feature-galaxy-a40-a405-157496671.jpg

U našich nejlepších telefonů je 20% sleva na první pohled výraznější, ale za pozornost rozhodně stojí také modely A40 a A20e. I za normálních okolností je jejich cena příznivá, ale během Dnů Marianne je jejich poměr ceny a výkonu neuvěřitelný.

Galaxy A40 je ještě kompaktnější než jeho větší sourozenci. Poslouží uživatelům, kteří chtějí stylový a šikovný telefon, ale neřadí se vyloženě mezi tzv. power users – nepoužívají smartphone 24 hodin denně k mimořádně komplexním úkolům, nechtějí jím nahradit počítač. Stačí jim, aby kvalitně, rychle a spolehlivě zvládal standardní funkce.

Tím jsme chtěli říct, že výbava je stále na vysoké úrovni. Design kombinuje 5,9" Infinity-U displej se zády z 3D skla, jež zdobí čtečka otisků prstů a dvojice objektivů (16Mpx hlavní a 5Mpx ultraširokoúhlý). 4 GB RAM a výkonný procesor se postarají o hladký chod aplikací. Konektor USB-C pak jen potvrzuje, že jde o moderně vybavený smartphone.

Hodně toho pak nabídne i „základní“ Galaxy A20, který sice patří k nejdostupnějším modelům, ale rozhodně byste to do něj na první pohled neřekli. I on nabízí duální fotoaparát a silnou kombinaci 3 GB RAM a 32GB interní paměti.

Povedený je také design – 5,8" Infinity-V displej sice samozřejmě neobklopují tak minimální rámečky jako například u Galaxy S, ale rozhodně jsou pořád tenké; telefon v žádném ohledu nevypadá lacině. Je ideální například pro děti nebo jiné méně náročné uživatele, a to i za plnou cenu. S pětinovou slevou je pak ještě atraktivnější.

 

Pro který smartphone si třetí zářijový víkend skočíte vy? Z naší nabídky si vybere top manažerka s náročnými požadavky, běžný uživatel i žák třetí třídy. A všichni ušetří.