Podpora

Open search

AR Emoji

RomaniuS Moderator
Moderator

Kdo ještě neslyšel o AR Emoji nebo jen neměl čas vyzkoušet, jedná se o novou funkci fotoaparátu, která je zatím dostupná pouze u premiových telefonů S9 a S9+. Funkce umožnuje vytvářet digitální postavičky s vaším vlastním obličejem. Poté, co si vytvoříte vaše ideální já, můžete si například vyfotit svou grimasu a protistrana pak uvidí, jak moc váš rozesmála, naštvala nebo rozesmutnila.

Upoutávka

Po nedávné aktualizaci je nyní možné upravit téměř každý detail. Můžete libovolně upravit tvar hlavy, čelo, jestli nejste spokojení s daným nosem či uši. Upravit jdou pak i tváře, brada či krk. Zvolíte si svou barvu očí a aby byly přesné, doladíte tvar oka, spolu s očními víčky. Na konec přidáte už jenom brýlky (pokud nosíte), zvolíte si outfit a vaše AR Emoji je na světe.

2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

Na ukázkách níže uvidíte, jak jsem mi podařilo vymodelovat mé virtuální já. Když jsem ho ukázal kolegům, byli překvapeni, že vypadá naprosto jako já!

ja.jpg

Funkce AR Emoji Vám taky uloží 36 jedinečných gifů do vaší Galerie a vy je pak můžete libovolně vkládat do příspěvků po soc. sítích nebo posílat přes oblibený messenger.

1.jpg2.jpg3.jpg

Své nálady můžete zachytávat i pomocí animovaných postaviček, které znáte mj. i ze známých filmů a seriálů.

gif.gif

Nechal jsem se unést a také jsem jich pár vyzkoušel. Který se Vám líbí nejvíce? Za mě určitě Kačer Donald, protože jako malý kluk jsem sledoval každý díl a postaviček jsem měl plný pokoj.

Screenshot_20180725-111334_Camera.jpgScreenshot_20180725-111352_Camera.jpgScreenshot_20180725-111436_Camera.jpgScreenshot_20180725-160515_Camera.jpgScreenshot_20180725-160735_Camera.jpg

Oblíbili jste si AR Emoji stejně jako já a používate každý den? Ukažte mi jakou podobu jste zvolili Vy a které gify nejraději posíláte.

2 Poznámky
RomaniuS Moderator
Moderator

A dnes vychází nový update s AR Emoji z Ledového Království. Vychutnat si můžete Elsu, Annu, Olafa a také Kristoffa   Stahujte v Galaxy Apps.

frozen.jpg

Superuser
Superuser

Postrehol som informáciu, že v septmberovej (září) aktualizácií pre Note 8 pribude podpora Super Slow-Motion a AR Emojis. Bude to platiť aj pre CZK/SVK región?