Podpora

Open search

Odložení oznámení

Superuser I
Superuser I

Zjistil jsem, že  mi na Note 9 a Tab A10(2016), oboje na Oreo, nefunguje odložení oznámení.  Nevím jestli dělám něco špatně,  ale na telefonech jiných značek jsem odložení občas používal a fungovalo to. Nastavím odložení o 15 minut, ale po nastavené  době se nic nestane. Můžete to někdo vyzkoušet? Screenshot_20181216-155209_Samsung Experience Home.jpg

12 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 12
Superuser I
Superuser I

Mě to normálně funguje. Nemám tam tedy nikde možnost volby času jako to je u tebe, ale když dám odložit, tak se mi to za 15 minut znovu objeví (zkoušeno 2x po sobě) 

Superuser I
Superuser I

Díky za odzkoušení, je to zvláštní, mně to nejde ani na telefonu, ani na tabletu. Sice tuhle funkci nepoužívám, ale občas by se mohla hodit.

Superuser I
Superuser I

To oznámení máš jako upomínku v Reminder nebo jako upomínku v kalendáři? Já na tohle používám aplikaci Kalendář přímo od Samsungu. 

Při přidávání poznámky mám kromě názvu, připomenutí, data a hodiny atd. také možnost zvolit typ kalendáře (Můj kalendář, Samsung kalendář a Gmail kalendář). Já tam mám právě ten Gmail aby se mi to synchronizovalo s počítačem. Když dám odložit, vše vyskakuje opakovaně i na telefonu i na PC.

Superuser I
Superuser I

Tohle mám notifikace z oznamovací lišty, emaily, zpávy atp. Od nějaké verze androidu, tuším 8, vím, že se dá oznámení skrýt a následně se znovu objeví po nastavené době. Už jsem to dřív zkoušel a fungovalo to. Teď to ale nic nedělá, tak nevím, jestli je chyba jen u mě, nebo v nádstavbě.Screenshot_20181217-125210_Samsung Experience Home.jpg

Superuser I
Superuser I

Funguje. Odzkoušeno přímo dle screenshotu - upozornění na e-mail a po 15 minutách upozorní.

Superuser I
Superuser I

Moc jsi mi pomohl, budu hledat problém někde u sebe.

Superuser I
Superuser I

Zkusil jsem to a funguje (hláška z banky). Zkoušíš jen ten e-mail nebo i něco jiného?

Superuser I
Superuser I

Zkouším všechno, co je v notifikační liště a nic.

Superuser I
Superuser I

Už se mi zobrazila i zpráva o pořízení screenshotu.

Nehraješ si třeba zároveň s hodinkami, že bys to tam označil jako přečtené, a proto se to už nevrátilo?

Autoři s nejvíce přijatými like