Podpora

Open search

Asi virus

First Poster

Ahoj lidi.

Mám problém ohledně stahování. Ať si stáhnu jakýkoli film, tak se mi za příponou avi nebo mkv objevuje slovo "null". Film se stáhne, ale nejde spustit, že nemůže najít žádnou apku. Děkuji za pomoc. Ahoj JIRKA

14 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 14
Superuser I
Superuser I

A odkud stahuješ, nemáš nějaký antivir a co se stane, když "null" odmažeš a necháš teda jen .avi/mkv ?

First Poster

Ze sharerapid.ulozto.hellspy. zkoušel jsem že všeho ale stejně mám zatím název filmu.avi.null

Stahoval jsem před 3 dny a stahoval v poho. A teď tohle. 

First Poster
Zkusil jsem to smáznout a jde to přehrát.
Ale proč se mi to začalo dít?
Superuser I
Superuser I

Dřív tohle dělaly třeba různé prohlížeče ze kterých se stahovalo, manažery pro stahování nebo antiviry. Zkusil bych jiný prohlížeč.

First Poster
Zkusím ale mám ho odjakživa a až teď. A jaký?
Superuser I
Superuser I

Já používám Samsung prohlížeč a Chrome. Filmy ani hudbu nestahuju. Proč se tohle děje nevím. Co se stane, když stáhneš třeba soubor MP3, nebo PDF z jiné stránky? Je to problém u všeho, co stáhneš, nebo jen u těch filmů?

First Poster
Zkusil jsem mp3 a nic. Takže jenom na filmu.
Samsung prohlížeč mám i já.
Explorer

Mám taky samsung prohlížeč a tohle se mi neděje chyba musí být u tebe :/ ale kde to by mě zajímalo taky

New Member

Ahoj mě to taky se objevuje zkousel jsem stáhnout stejny film na S7edge a ok á ten samej film na S9+A objevilo se null ,a objevuje se to pořád.  Ty už víš co s tim?

Autoři s nejvíce přijatými like