Podpora

Open search

Zadní repro k HW-K551

Apprentice

Ahoj, vlastním soundbar HW-K551 a televizi UE55KS7002U. Jsou nějaké bezdrátové reproduktory, které mohu propojit s tímto soundbarem? Ty které jsou v návodu SWA-8000 se už neprodávají a nemůžu je nikde najít. A bylo mi řečeno, že nová verze SWA-8500 i SWA-9000 se soundbarem nekomunikuje. 

6 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 6
Navigator

Ahoj, v jaké cenové kategorii se pohybujeme? 

Samsung, když stáhne jeden model z prodeje, většinou ho nahradí novou řadou, viz Samsung SWA-9000S.

Stojí 4500 cca, nevím kolik stála řada SWA-8xxx. 

Apprentice

Ale tady se nejedná o cenu, jedná se mi o to aby ty zadní reproduktory fungovaly s mým soundbarem, klidně pořídím SWA-9000S, ale když nebudou komunikovat s mým soundbarem, tak mi jsou celkem k ničemu. Včera jsem mluvil s pánem, kterému nekomunikují SWA-9000S s jeho soundbarem (v návodu má uvedeno, že k jeho soundbaru jsou SWA-8500S), takže asi ty reproduktory nebudou komunikovat s kdejakým soundbarem Samsung.

Navigator

Tímpádem ti nezbude nic jiného než vzít 8500S a věřit, že si Alza "Expert" support nevymýšlel a že je Samsung ještě dodá, ale toho bych se asi nebál. Bude to chvíli trvat, než to objedná ze skladu, ale kdyby je neměli, tak je nemají ani v nabídce.

8500s.PNG

Link na Alza vlákno - > SWA-8500S

Link na Samsung e-shop - SWA8500S

Navigator

Ještě mě napadá ukecat tady pána, aŤ ti prodá jen repro, pokud ti nevadí jeté - link.

Navigator

Tak jsem měl čas mu napsat a prý má kupce na soundbar a repro jsou k prodeji samostatně. Tak je můžeš vzít, pokud nejsi ten kupec na soundbar a nevymyslel jsi to jinak :-)))

Apprentice

Napsal jsem mu už před tebou. Prvně, že prodává komplet, za chvíli že se mu ozval kupec jen na soundbar, tak repro prodá, že mu mám dát číslo a zavoláme si, jenže asi před půl hodinou mi přišel email z ofiko podpory Samsung, že soundbar HW-K551 podporuje pouze SWA-8000S, a že jim mám napsat na e-shop. Takže fakt nevím, abych je nekoupil a zjistil, že je mám jen na parádu. Zkusím napřed e-shop Samsung a uvidím.