Podpora

Open search

MP3 na USB v Soundbaru se subwooferem HW-N550

First Poster

Nahrál jsem si na USB falsh disk písničky MP3 a vložil do HW-N550 a po vypnití si přístroj nepamatuje u jaké písničky skončil. Takže když ho vypnete a zase zapnete, tak hraje MP3 zase od první skladby.

Pokud si do přístroje nahrajete více skladeb a bude bude chtít postupně všechny poslouchat, tak soundbar nesmíte vypnout, neboť  přístroj Vám vždy po zapnutí pustí zase tu první skladbu od začátku a na konec se nikdy nedostanu. Mohu sice pokaždé zapnout náhodný výběr, ale ani tuto funkci si přístroj nepamatuje. Musím tedy pokaždé si pustit první skladbu a přepnout na náhodný výběr a pak mohu doufat, že mi soundbar od Samsungu přehraje snad všechny skladby. 

Tuto funkci, že si pamatují poslední skladbu mají i malé přenosné repráčky za pár korun, ale zařízení za tisíce korun od Samsungu ne. Zase v Samsungu udělali chybu. 

Bude to řešit prosím nějaký opravný firmware? Děkuji za informaci.

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Navigator

Tak me napada, nemuze to byt flashkou? Zkusil si jinou pripadne z disku? Treba ta funkce opravdu chybi, ale mel jsem podobne zkusenosti i s typem flashky, kdy blbla kvuli nejake ochrane.

First Poster

Ano, zkoušel jsem více flash disků, spiše to tam zapomněli v Samsungu zakomponovat. Asi to neřešili a mysleli si, že to stejně nikdo nebude používat, protože to není ani obyčejný USB vstup, ale mikro USB vstup, takže je zapotřebí dokoupit redukci z USB na mikro USB vstup, nebo koupit rovnou mikro USB flash disk... 

Ještě že si to pamatuje, jak vysoko chceš poslední nastavenou hlasitost, ale je divný, že si to nedokáže zapamatovat a uchovat ten náhodný výběr. I tato funkce se musí pokždé zapnout.  Jinak soundbar začne přehrávata všechny skladby hezky od začátku, zřejmě podle abecedy :-)