Podpora

Open search

MP3 na USB v Soundbaru se subwooferem HW-N550

Highlighted
First Poster

Nahrál jsem si na USB falsh disk písničky MP3 a vložil do HW-N550 a po vypnití si přístroj nepamatuje u jaké písničky skončil. Takže když ho vypnete a zase zapnete, tak hraje MP3 zase od první skladby.

Pokud si do přístroje nahrajete více skladeb a bude bude chtít postupně všechny poslouchat, tak soundbar nesmíte vypnout, neboť  přístroj Vám vždy po zapnutí pustí zase tu první skladbu od začátku a na konec se nikdy nedostanu. Mohu sice pokaždé zapnout náhodný výběr, ale ani tuto funkci si přístroj nepamatuje. Musím tedy pokaždé si pustit první skladbu a přepnout na náhodný výběr a pak mohu doufat, že mi soundbar od Samsungu přehraje snad všechny skladby. 

Tuto funkci, že si pamatují poslední skladbu mají i malé přenosné repráčky za pár korun, ale zařízení za tisíce korun od Samsungu ne. Zase v Samsungu udělali chybu. 

Bude to řešit prosím nějaký opravný firmware? Děkuji za informaci.

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Navigator

Tak me napada, nemuze to byt flashkou? Zkusil si jinou pripadne z disku? Treba ta funkce opravdu chybi, ale mel jsem podobne zkusenosti i s typem flashky, kdy blbla kvuli nejake ochrane.

First Poster

Ano, zkoušel jsem více flash disků, spiše to tam zapomněli v Samsungu zakomponovat. Asi to neřešili a mysleli si, že to stejně nikdo nebude používat, protože to není ani obyčejný USB vstup, ale mikro USB vstup, takže je zapotřebí dokoupit redukci z mikro USB na USB, nebo koupit rovnou mikro USB flash disk... 

Ještě že si to pamatuje, jak vysoko chceš poslední nastavenou hlasitost, ale je divný, že si to nedokáže zapamatovat a uchovat ten náhodný výběr. I tato funkce se musí pokždé zapnout.  Jinak soundbar začne přehrávata všechny skladby hezky od začátku, zřejmě podle abecedy :-)