Wsparcie

Open search

geoblokowanie Samsung Pay

ROZWIĄZANE
First Poster

Hej,
mam Galaxy S7 Edge, chciałbym na nim korzystać z Samsung Pay.
Rozumiem, że nie jest w polsce dostępne, bo w polsce żaden bank nie współpracuje, ale ja mam konto w UK, a tam Samsung Pay działa.

Co musiałbym zrobić, by u siebie zainstalować i uruchomić aplikację?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese
Na sofcie XEO nie uruchomisz Samsung Pay. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to zmiana softu i CSC na BTU.
4 ODPOW. 4
Superuser I
Superuser I

Witaj na forum @Vex. Szukałem w internecie wskazówki, która pomogłaby w rozwiązaniu problemu. Niestety obawiam się, że nie istnieje oficjalny sposób na instalację aplikacji przeznaczonych dla innych regionów. Być może pomocna okaże się aplikacja do zmiany ustawień VPN i próba instalacji ze sklepu Galaxy Apps lub ręczna instalacja aplikacji z pliku APK. Niestety na forum nie udzielamy pomocy w przypadku nieoficjalnych rozwiązań.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster
próbowałem VPN + fake GPS, zainstalować się nie da.
zainstalowałem z apk, niestety aplikacja nie reaguje na przycisk "Rozpocznij" :/

najprawdopodobniej jest sprawdzanie wersji romu :(
Superuser I
Superuser I

@Vex, rozumiem. Niestety nie posiadam innych wskazówek. Być może ktoś inny będzie miał jakiś pomysł. Musisz poczekać na podpowiedzi pozostałych forumowiczów.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese
Na sofcie XEO nie uruchomisz Samsung Pay. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to zmiana softu i CSC na BTU.
Autorzy z największą liczbą like