Wsparcie

Open search

Zegar nie posiada już funkcji stopniowego zwiększania głośności dzwonka

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster
W androidzie oreo zegar taką funkcję posiadał, a po zmianie telefonu na S9 z androidem pie okazało się, że już nie jest dostępna. Zawsze z niej korzystałem, aby nie budzić wszystkich w domu i jednocześnie być pewnym, że sam się obudzę. Skąd ta zmiana i jaki ma cel?
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
RadekK Moderator
Moderator

Hej @Czarny_Alibaba,

Masz rację, opcja stopniowego zwiększania głośności została usunięta w Android Pie. Niestety nie wiem, czym kierowali się programiści aplikacji, podejmując taką decyzję. Czasem otrzymujemy informacje, że niektóre funkcje są usuwane z uwagi na małą popularność i odchudzenie / chęć uproszczenia interfejsu. Mimo to wierzę, że funkcja wróci w jednej z kolejnych aktualizacji aplikacji.

Na tę chwilę proponuję poszukać innej, zewnętrznej aplikacji ze sklepu Play, która opcję stopniowego zwiększania głośności budzika ma zaimplementowaną.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Big Cheese

Zgłaszałem brak tej funkcji w lutym przez aplikację Samsung Members i otrzymałem taką informację:

budzik.jpg

Też zauważyłem brak tej funkcji po aktualizacji do Pie, ale zdążyłem się już przyzwyczaić do jej braku.

3 ODPOW. 3
RadekK Moderator
Moderator

Hej @Czarny_Alibaba,

Masz rację, opcja stopniowego zwiększania głośności została usunięta w Android Pie. Niestety nie wiem, czym kierowali się programiści aplikacji, podejmując taką decyzję. Czasem otrzymujemy informacje, że niektóre funkcje są usuwane z uwagi na małą popularność i odchudzenie / chęć uproszczenia interfejsu. Mimo to wierzę, że funkcja wróci w jednej z kolejnych aktualizacji aplikacji.

Na tę chwilę proponuję poszukać innej, zewnętrznej aplikacji ze sklepu Play, która opcję stopniowego zwiększania głośności budzika ma zaimplementowaną.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Big Cheese

Zgłaszałem brak tej funkcji w lutym przez aplikację Samsung Members i otrzymałem taką informację:

budzik.jpg

Też zauważyłem brak tej funkcji po aktualizacji do Pie, ale zdążyłem się już przyzwyczaić do jej braku.

First Poster

Również to zgłosiłem przez Members. Dzięki za odpowiedzi. 

Autorzy z największą liczbą like