Wsparcie

Open search

Zablokowany Mój Sejf. Jak odblokować dostęp?

KrzysiekK Moderator
Moderator

@Zienek01

Spróbuj jeszcze usunąć poświadczenia .

Wejdź w Ustawienia > Ekran blokady i zabezpieczenia > Inne ustawienia zabezpieczeń > Wyczyść poświadczenia.

Dodatkowo wyczyść dane aplikacji.

Ustawienia > Aplikacje > Mój sejf > Domyślna pamięć > Wyczyść dane

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Apprentice

Dane aplikacji wyczyszczone- nic nie pomogło, wyczyść poświadczenia- nie aktywne

Superuser II
Superuser II
Jeżeli pliki zawarte w sejfie nie były jakieś ważne, spróbuj wyczyścić jeszcze raz dane apki, odinstaluj ją i zainstaluj ponownie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Czyszczenie nic nie daje, a usunąć aplikacji nie można- brak gdziekolwiek przycisku i odinstaluj.
Superuser II
Superuser II
A próbowałeś na stronie o której wcześniej wspomniałem, wykonać kopię zapasowa danych z sejfu? Co się wtedy dzieje?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Tworzy kopię zapasową tylko nie wiem jak ja podejrzeć 

Superuser II
Superuser II
Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na mało inwazyjne rozwiązanie problemu.

Apprentice
Ok dzięki za poświęcony czas
First Poster

Odkopuję post, ponawiam pytanie.

Mogę tylko powiedzieć, że wcisnęłam "Zablokuj" w Moim Sejfie i teraz mam ten sam komunikat, co autor

Superuser II
Superuser II

Proponuję zgłosić ten problem z oprogramowaniem za pomocą Samsung Members. Tak chyba będzie najlepiej i zachowamy nasze pliki. I może się obejdzie bez przywracania do fabryki lub ponownej instalacji systemu.

Autorzy z największą liczbą like