Wsparcie

Open search

Zablokowany Mój Sejf. Jak odblokować dostęp?

Apprentice

Screenshot_20180606-230001_Workspace.jpg

21 ODPOW. 21
Superuser II
Superuser II

@Zienek01 tak sam z siebie się zablokował? Czy może była jakaś próba wgrania custom recovery, custom romu lub rootowania? Takie rzeczy nie dzieją się same.

Blokadę możesz spróbować usunąć poprzez zalogowanie się do swojego konta na stronie Find my mobile.

Więcej znajdziesz w tym temacie: https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-Mobilne/Find-My-Mobile-opis-funkcji/td-p/401940/...

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Zablokowana jest tylko aplikacja mój sejf
Superuser II
Superuser II
Nie odpowiedziałeś na zadane pytania. Ciężko jest pomagać osobom, które pomijają zadane pytania lub nie piszą o wszystkim.
Próbowałeś chociaż zrobić to o czym napisałem?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Nic nie robiłem z telefonem. Zainstalowałem najnowszą aktualizację gdzie pojawił się właśnie Mój sejf. Przeniosłem do niego kilka plików i się zablokował. Telefon działa normalnie. Odblokowanie ze strony (znajdź telefon) nic nie dało. 

Superuser II
Superuser II
Gdy tworzyłeś sejf jaki rodzaj blokady wybrałeś?

Apprentice
Odcisk palca
Superuser II
Superuser II

A jak zachowują się aplikacje, których dane przeniosłeś do sejfu?

I jaki masz status telefonu? Telefon prywatny, czy służbowy? Czy doinstalowywane były jakies certyfikaty?

Skoro odezwał się Knox, to musiało coś być nie tak oficjalnościa plików systemowych.

Highlighted
Apprentice

Do sejfu przeniosłem tylko kilka zdjęć aby sprawdzić jak to dziala 

Apprentice

Telefon prywatny. Nic więcej nie instalowalem. 

Autorzy z największą liczbą like