Wsparcie

Open search

Widoczność zdjęć w galerii, brak możliwości wysłania.

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam,

Niestety nie wiem na czym polega problem galerię zdjęć mam zsynchronizowaną z kontem Samsung Cloud, widzę wszystkie zdjęcia w galerii, jednak, kiedy chcę je importować na stronę wywołującą zdjęcia, wysłać za pomocą maila bądź innych komunikatorów widzę ich nieznaczną część, próbując pobrać zdjęcia na telefon wyskakuje komunikat: błąd pobierania.

Będę wdzięczna za wskazówki jak rozwiązać te sytuacje.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Expert

Cześć @Agata21,

spróbuj najproszego rozwiązania - czyszczenia danych aplikacji Galeria. Ustawienia->Aplikacje->3 kropki na górze->Pokaż aplikacje systemowe->odnaleźć aplikację Galeria->Domyślna pamięć->Wyczyść dane. To powinno wyeliminować ewentualne błędy samej aplikacji.

Daj znać, czy pomogło

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
11 ODPOW. 11
Hotshot

@Agata21  Cześć.  Czy chcesz importować  zdjęcia z galerii w telefonie  czy z Samsung Cloud?

Apprentice

Z galerii.

Otworzyłam nowy folder, gdzie umieściłam zdjęcia, które mnie interesują.

Z 20 przy importowaniu, albo próbie wysłania widzę 4.

Nie ma znaczenia czy zdjęcia robiłam swoim telefonem, czy zostały pobrane.

Big Cheese

@Agata21, Czy mogłabyś wstawić tutaj zrzuty ekranu z zaistniałego problemu ?

Apprentice

Proszę:

https://we.tl/t-uS7VGP6yIn

Niestety obsługa forum mnie pokonała i tutaj również nie mogłam załączyć że schowka, a nie wiedziałam jak ręcznie dodać źródło.

Legend

@Agata21 Nie wiem jaki masz telefon ale czy zaznaczasz jak na zdjęciach poniżej.

Screenshot_20190812-064255_Gallery.jpgScreenshot_20190812-064315_Gallery.jpgScreenshot_20190812-065654_Android System.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Samsung S8, niestety po pierwsze chce je zalogować na stronę do wywoływania zdjęć, więc w ten sposób się  nie uda.

Po drugie jak próbuje wysłać je zaprezentowanym sposobem na maila/ mmsa itd. pojawia się komunikat: wystąpił błąd spróbuj pozniej.

Expert

Cześć @Agata21,

spróbuj najproszego rozwiązania - czyszczenia danych aplikacji Galeria. Ustawienia->Aplikacje->3 kropki na górze->Pokaż aplikacje systemowe->odnaleźć aplikację Galeria->Domyślna pamięć->Wyczyść dane. To powinno wyeliminować ewentualne błędy samej aplikacji.

Daj znać, czy pomogło

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice

Rozumiem, że to nie usunie zdjęć?

Legend

@Agata21  Zrobiłem co napisała @PaulinaŁ  i wszystko zostało na moim A6 

Screenshot_20190812-200041_Gallery.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like