Wsparcie

Open search

Samsung Themes Problem z pobieraniem motywów Samsung S10

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam Wszystkich 

Mam problem z pobieraniem motywów z Samsung Themes. Ikony, tapety pobieraja sie bez problemu. Pomóżcie proszę. 

Dziękuję

Agnieszka 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Znalazłam problem, trzeba wymusić zatrzymanie Galaxy Themes wyczyścić dane aplikacji i wyłączyć kształty przycisków. U mnie działa

Pozdrawiam 

10 ODPOW. 10
Superuser II
Superuser II

@agbuno fajnie by było gdybyś opisała na czym ten problem polega. Ciężko jest zgadywać na odległość. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Dziękuję za odpowiedź.

Na poczatku motywy sie pobieraly bez problemu  ale po kilku dniach przestał. Wchodząc w ustawienia na "Tapety i Motywy" i chcąc pobrać motyw jest ikona POBIERZ ale po naciśnięciu nic się nie dzieje. Dotyczy to wszystkich motywów także płatnych (karta jest wpisana). Tapety, ikony, AOC pobieraja sie bez problemu.

Pozdrawiam 

Agnieszka 

Legend

@agbuno Czy próbowałaś wyłączyć i włączyć telefon ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Oczywiście, nawet mu twardy reset zrobilam

Superuser II
Superuser II

@agbuno a próbowałaś ścieżki przez uszczypnięcie ekranu i wejście bezpośrednio do sklepu z motywami?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

@agbuno  Może chwilowy problem jest ze sklepem Galaxy Store . Może zrobić zgłoszenie przez Samsung Mambers.

Ostatnio miałem problem z jedną aplikacją bezpieczne wifi

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Oki spróbuję 

Dziękuję 

Apprentice

Znalazłam problem, trzeba wymusić zatrzymanie Galaxy Themes wyczyścić dane aplikacji i wyłączyć kształty przycisków. U mnie działa

Pozdrawiam 

Legend

@agbuno  Super że udało się rozwiązać problem.

Autorzy z największą liczbą like