Wsparcie

Open search

Samsung S Health - aplikacja nie działa na telefonie z rynku zagranicznego

First Poster
nie dzięki myślałem że jest jakiś szybszy sposób w styczniu będę mógł wziąć nowy telefon z mojej sieci wiec poczekam te 2-3mc
Superuser I
Superuser I

@Yamado  napisał(a):
Galaxy S6 android 7.0

W takim razie możesz wypróbować sposób opisany w tej wiadomości.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Pewnie majątek i poczekam na możliwość kupienia 10 jak stanieje - może znasz jakiś inny program który by współpracował z miernikiem ciśnienia krwi i działałby mimo tej wady
Highlighted
First Poster
Ten sposób z niższą wersją programu u mnie nie zadziałał próbowałem już wczesnirj
Superuser I
Superuser I

@Achim58, Sposób działa tylko na telefonach ze starszą wersją łatki bezpieczeństwa. Późniejsze wersje blokują możliwość instalacji starszej wersji S Health. Zajrzyj do wiadomości prywatnych.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
A gdzie są wiadomości prywatne !?
Superuser I
Superuser I

@Achim58,

wiado.PNG

Autorzy z największą liczbą like