Wsparcie

Open search

Samsung S Health - aplikacja nie działa na telefonie z rynku zagranicznego

First Poster

Dzięki, póki co nie mogę wprowadzić aparatu w tryb download menu :(

Superuser II
Superuser II

@Achim58 co oznacza, że nie możesz go przłączyć w tryb download? Co się dzieje, jak się zachowuje?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Po prostu albo włączać się już by albo wyskakuje ekran wyłączenie albo pokazuje się główna strona. 

Na Youtube znalazłem film że przy wyłączonym telefonie wcisnąć: głośność minimum+bixby+Power  i też nic włącza się normalnie ekran powitalny

Superuser II
Superuser II

@Achim58 a czy możesz zrobić screena z zakładki informacje o oprogramowaniu? Sprawdzimy co tam jest w twoim telefonie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Screenshot_20190306-142916_Settings.jpg

Superuser II
Superuser II

@Achim58 usuń to zdjęcie, nie pokazuj nikomu nr IMEI.

Zrób screena z  zakładki "Informacje o oprogramowaniu" - tak jak wcześniej napisałem.

First Poster

Znowu nie mogę wklejać obrazka po kliknięciu aparatu wyskakuje formatka z polami:

Źródło

Opis obrazka

Wymiary

First Poster
Oki, udało sie i dzięki za radę z imię... choć niewiele mi to mowi
Superuser II
Superuser II

@Achim58 super, że się wszytko udało. Co do numeru IMEI. To indywidualny i niepowtarzalny numer każdego urządzenia GSM, służący do identyfikacji tego urządzenia w sieciach operatorskich. Może być wykorzystany do namierzania urządzenia, jego blokady lub innych niecnych działań. 

Tak na codzień, może być też wykorzystywany w róznych promocjach producenckich.

Nie wszyscy muszą go znać. 

Highlighted
First Poster

Witam. Mama ten sam problem. Kupilem telefon uzywany ktory nie jest zrootowany - nie wiem czy był- i nie mogę uruchomić Samsung HealthScreenshot_20191104-104320.png

Autorzy z największą liczbą like