Wsparcie

Open search

Samsung Health z Garmin

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam, czy istnieje możliwość synchronizacji aplikacji Garmin z Samsung Health? 

Z góry dziękuję za pomomoc.

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

@Gosia12 jest tak jak napisałem wcześniej, w menu SH nie ma wzmianki o współpracy z aplikacją Garmina, są innych producentów, ale nie tego. Warto sprawdzić na stronach Garmina, może jednak coś przygotowali.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II

@Gosia12 obawiam się, że nie. Jest troszkę dodatkowych aplikacji współpracujących z SH, ale żadna od Garmina.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Troubleshooter

@Gosia12 Poniżej spis obsługiwanych smartwatchy przez aplikację S health:20190420_103942.jpg

Superuser II
Superuser II

@PrzemekM z tego co zrozumiałem, to @Gosia12 pytała o aplikację, nie o sprzęt. A jeżeli mówimy o sprzęcie to jest kilka urządzeń obsługiwanych przez aplikację SN.

urządzenia Garmin.jpg

First Poster

Dokładnie, chodziło mi o to czy są aplikacje aby dane z zegarka były udostępniane w aplikacji SH.

Pozdrawiam

Superuser II
Superuser II

@Gosia12 jest tak jak napisałem wcześniej, w menu SH nie ma wzmianki o współpracy z aplikacją Garmina, są innych producentów, ale nie tego. Warto sprawdzić na stronach Garmina, może jednak coś przygotowali.

Autorzy z największą liczbą like