Wsparcie

Open search

Samsung Gear s3 a Whatsapp i Messenger

First Poster

Witam wszystkich czytających i mam pytanie które już można się domyśleć po tytule tematu a mianowicie czy można zainstalowac te dwa komunikatory na zegarku Gear s3 ?? nawet aby tylko odczytywaćwiadmości przychodzące i jeżeli tak to w jaki sposob tak krok po kroku jak dla debila bym poprosił   nie wiem czy ma znaczenie jaki tel posiadam ale mam Nota 9 jak coś

2 ODPOW. 2
Superuser II
Superuser II

@Ginger80 no to tłumaczę najprościej jak się da.

Wchodzimy w aplikację Galaxy Wearable, następnie w zakładkę Samsung Galaxy Apps. Na górze znajduje się pole wyszukiwania. Tam wpisujemy nazwę interesującej nas aplikacji i sprawdzamy czy jest dostępna da naszego zegarka.

Prawda, że proste?


S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Proste oczywiście  ale nie ma tam np aplikacji Messenger czy whatsapp a jednak na zagerku wyskakuje mi powiadomienie o tym że dostałem wiadomość np na messenger tylko że nie mogę jej odczytać z poziomu zegarka A jedynie jest info od kogo dostałem. Jednak też widziałem info czy filmiki że można nie tylko odczytywać ale i odpisywać. Chciałbym się też zapytać czy ktoś miał aplikację chat hub for messenger whatsapp itp bo taką właśnie znalazłem na Galaxy apps za 10zl ale nie wiem czy ona działa  w taki sposób jak opisywałem czy to też tylko to jest jako powiadomienie że dostałem wiadomość?

Autorzy z największą liczbą like