Wsparcie

Open search

Samsung Gear S3 Frontier brak aplikacji email

First Poster

Witam,

Na moim Gear s3 nie ma apki e-mail. Czym może byc to spowodowane?

8 ODPOW. 8
Superuser II
Superuser II
A z jakim telefonem sparowany jest zegarek?

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

LG V30 ale próbowałem też z huawei p8 lite. To samo.

Superuser II
Superuser II
Co wskazuje na fakt niepełnej kompatybilności z telefonami innych producentów.

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Czytalem ze jak zainstaluje Textre to to rozwiąże problem, jednak dalej nie mam widocznej apki wiadomości.

Co do maila to nie da się tego obejść?

DamianK Moderator
Moderator

@bobektm Nie do końca rozumiem, w związku z czym nawiązujesz teraz do aplikacji do SMS.

Co do aplikacji E-Mail, jest ona widoczna jedynie po sparowaniu z telefonem Samsung, ponieważ aplikacja poczty widoczna w zegarku jest sprzężona z fabrycznym klientem poczty w telefonie.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED