Wsparcie

Open search

S8 pasek na dole

First Poster

Witam, po włączeniu gestów pelnoekranowych w Samsungu Galaxy s8 (android Pie) dalej lekko widać przyciski nawigacji. Proszę o pomoc.

11 ODPOW. 11
Superuser I
Superuser I

Witaj @Fikol. Czy możesz wstawić zdjęcie telefonu, na którym będzie widać zaistniały problem?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Big Cheese

@Fikol @nismo  Może chodzi o widoczne podpowiedzi gestów?

First Poster

Nie, nie chodzi o to

Superuser I
Superuser I

@Fikol, Czy możesz wstawić zdjęcie tego zjawiska tak jak prosił @nismo ?

Całkiem możliwe, że przyciski nawigacji sie wypaliły.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Niestety, na screenshocie nie widać 

Superuser I
Superuser I

@Fikol, Musisz wykonać zdjęcie Twojego telefonu innym telefonem lub aparatem.

First Poster

Trzeba się dobrze przyjrzeć Screenshot_20190612-164158_Gallery.jpg

Superuser I
Superuser I

@Fikol, przyznam, że na załączonym zdjęciu nie widzę tego problemu. Prawdopodobnie ciężko uchwycić to zjawisko za pomocą aparatu. Być może jest tak jak wspomniał @kamil40013 czyli wyświetlacz w miejscu przycisków uległ delikatnemu wypaleniu.

First Poster

@nismo na pewno wypaliły się przyciski, ponieważ widać, że to nie są przyciski z androida Pie, tylko że starszych wersji, więc na 100% ekran się w tym miejscu wypalił

Autorzy z największą liczbą like