Wsparcie

Open search

S8 - Messenger powiadomienia

Highlighted
Apprentice

Witam,

Czy ktos z was rowniez ma lub zauwzyl problem z powiadomieniami messengera? 

Mianowicie chodzi o to, ze prawie za kazdym razem gdy wchodze w messenger'a, ten laczy sie z serwerem na nowo czyli nie jest stale polaczony z serwerem w tle, przez co nie zawsze otrzymuje z niego powiadomienia (szczegolnie gdy dlugo do niego nie zagladam). Dopiero jak po dluzszej nieobecnosci wchodze w aplikacje to widze nieprzeczytana wiadomosc od kogos (pogrubiony druk) bez uprzedniego wyswietlenia sie dymka czatu.

Domyslam sie, ze moze to miec cos wspolnego z ustawieniami optymalizacji aplikacji w telefonie w celu zaoszczedzenia beterii lub poprawy wydajnosci. 

31 ODPOW. 31
DamianK Moderator
Moderator
Cześć wolin91,

Jeżeli faktycznie korzystasz na stałe z trybu oszczędzania energii, zwróć uwagę na to, że prawdopodobnie opcja 'Użycie sieci w tle' jest wyłączona. Faktycznie może to powodować problem z powiadomieniami.

Sprawdź też w sekcji Ustawienia > Powiadomienia, czy wszystkie notyfikacje dla aplikacji Messenger są włączone. Jeżeli tak, a pomimo to dalej jest problem z powiadomieniami, wejdź w Ustawienia > Aplikacje > Messenger > Domyślna Pamięć > Wyczyść dane.

Zaloguj się ponownie do konta, zacznij korzystać i zwróć uwagę, czy sytuacja się zmieni. Ostatecznie pozostaje reinstalacja aplikacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Apprentice

mam podobny problem

wszystko ponownie zrobilam jak zostalo napisane :0

zobaczymy czy zadziala

pozdrawiam

Apprentice

Nie dziala dalej mimo wczorajszej aktualizacji Messengera. Ustawienia powiadomien sprawdzone, oszczedzania baterii nie uzywam, ustawienia aplikaji takze sprawdzone i ustawione jako wyjatek jesli chodzi o oszczedzanie energii.. Jakies pomysly?

Apprentice

mi tez nie dziala

kilkakrotnie instalowalam , jejku czego ja nie robilam

wyzej wspomniany zabieg nie przyniosl efektu

dopiero jak wejde w messengera ciurkiem leca wiadomosci

a tak cisza

Apprentice

Wychodzi na to, ze trzeba bedzie molestowac support Messengera. Nic nie wskazuje na to, ze wina lezy po stronie telefonu bo powiadomienia push dzialaja ok jesli chodzi o inne aplikacje. Przejarzalem tez angielskojezyczne fora i bylo nieco wiecej na ten temat ale nic nie pomoglo.

Apprentice

pisalam tez do nich

Apprentice

A to lobuzy niedobre

Apprentice

jak zyc? teraz?

Apprentice

Gdybym widzial, ze mnie to spotka, wzialbym dobra wisky do pracy.

Autorzy z największą liczbą like