Wsparcie

Open search

Processing Failed

Highlighted
First Poster

Dzień dobry

Wczoraj w pracy podłączyłem się do wifi po raz pierwszy od... przeszło miesiąca. Telefon zaczął aktualizować aplikacje (nie system android), po czym (może godzinę później jak znów zerknąłem na telefon) otrzymałem komunikat: Samsung session expired, klikam - wylogowało mnie z konta, ok, loguję się na konto. Bezskutecznie. Otrzymuję komunikat systemowy (taki niewielki, krótko widoczny, na dole ekranu) ,,processing failed''. Myślę sobie, że może coś stało się w serwerowni - wpisuję złe hasło i otrzymuję informację zwrotną o złym haśle, czyli to mój telefon ma problem. Straciłem dostęp do swoich danych połączonych z kontem samsung - zawartość aplikacji memo, PCRadio, Chrome, wylogowało mnie z poczty GMail(całe szczęście to nie problem) Widzę w telefonie folder ShareMemo, a w nim pliki - czy to te moje aktualne?. Telefon restartowałem, baterię wyjmowałem, piszę właśnie z mojego konta przez przeglądarkę w laptopie.

SSN: J320FNGSMH
build number: LMY47V.J320FNXXU0ARA1

Proszę o pomoc, potrzebuję ponownie zalogować się na konto samsunga wyciągnąć notatki i zamknąć konto.

Pozdrawiam

Sebastian

11 ODPOW. 11
Superuser I
Superuser I

@ProcessingFaile, Zmień hasło do konta Samsung z poziomu komputera, a następnie spróbuj zalogować się na telefonie nowym hasłem.

https://account.samsung.com/

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Done that, changing password doesnt work

EwaK Moderator
Moderator

@ProcessingFaile napisz ticketa tu LINK 

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster

Bot zasugerował odpowiedź na moj post na forum - to czynię:

Zmiana hasła nie dała nic.
Mogę logować się na laptopie przez przeglądarkę, na telefonie przez przeglądarkę, nie na androdzie przez ustawienia - konta - dodaj konto.
Usunąłem przez przeglądarkę telefon z Samsung Account z listy tych połączonych do konta samsung - bezskutecznie
Dokonałem resetu urządzenia do ustawień fabrycznych z trybu awaryjnego androida - bezskutecznie

Jakieś pomysły?

Superuser I
Superuser I

@ProcessingFaile, czy przywracałeś kopię zapasową po przywróceniu ustawień fabrycznych? Jeżeli tak to wyknaj resetowanie raz jeszcze ale tym razem bez kopii.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Po resecie do ustawień fabrycznych nie przywracałem żadnych kopii ustawień/danych, od razu chciałem zalogować się z ustawień - dodaj konto Samsung Account - bezskutecznie - processing failed.
Postanowiłem zaktualizować aplikacje/androida, również bezskutecznie, aktualizacje nic nie zmieniły, dalej wyskakuje processing error.
Usiłowałem logować się zarówno poprzez ,,dane komórkowe'' - dobry zasięg, żadnych problemów z jakością sygnału, jak i wifi w domu - również dobra jakość połaczenia z Internetem.
Nie mam problemu z logowaniem się do googleaccount.
Korzystałem z SamsungAccount 2.4roku, tyle czasu zbierałem notatki i potrzebuję je odzyskać - jest jakiś inny sposób? Instalacja emulowanego androida na laptopie?
Superuser I
Superuser I

@ProcessingFaile, na komputerze możesz zainstalować aplikację BlueStacks, która emuluje środowisko systemu Android. Aplikacja oferuje możliwość logowania się do konta Google oraz Samsung.

Superuser I
Superuser I

@ProcessingFaile, Problem z logowaniem na telefonie dotyczy tylko tego jednego konta, czy wszystkich ?

First Poster

Dzień dobry

Tutaj poszkodowany, piszę właśnie z nowego konta, utworzyłem je na potrzeby tego testu, podłaczyłem je pod androida poprzez ustawienia - konta - dodaj konto - DZIALA.

Dlaczego  starego nie mogę podłączyć? 

Autorzy z największą liczbą like