Wsparcie

Open search

Problem z aplikacja poczta.

RadekK Moderator
Moderator

@AngDusz, w aplikacji e-mail nie widzę możliwości konfiguracji o której piszesz. Możliwe, że inne zewnętrzne aplikacje mają taką opcję. Np. w G-mail przeciągając palcem można zarchiwizować wiadomość aby utrzymać porządek w skrzynce odbiorczej.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Od dwóch miesięcy aplikacja poczta zużywa zawrotne ilości danych. Teraz w ciągu 10 dni wykorzystała 5 GB przez sieć i 8 przez WiFi. Nie pobieram duzych załączników. Co może być przyczyną takiego działania.

Superuser II
Superuser II

@AngDusz, rzeczywiście duże zużycie. U mnie w przypadku miesięcznego zestawienia dla e-mail (4 konta) to 11,15 MB a dla gmail to 2,39 MB. Proponuję wyczyścić pamięć i dane aplikacji i skonfigurować klienta ponownie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

@AngDuszCzy przypadkiem to nie jest problem z "Jądro systemu" a nie pocztą jak masz ustawione APN ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like