Wsparcie

Open search

Problem z aplikacja poczta.

Superuser II
Superuser II
Sprawdź czy pod trzema kropkami w górnym rogu w aplikacji nie ma opcji "kontakt z nami". Przez tę zakładkę można zgłosić problem z aplikacją.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Niestety nie ma. Jest tylko pomoc ale to opis poszczególnych opcji w aplikacji. 

Superuser II
Superuser II

@dareckip

Skorzystaj z aplikacji Samsung Members, w tym temacie jest to opisane: https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-mobilne/Znalaz%C5%82e%C5%9B-b%C5%82%C4%85d-Zg%C5...

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Poszło, mam nadzieje ze pomoże.  

Dzięki za pomoc.

First Poster

Odinstaluj Android System Webview.  Niestety aby problem nie powracał trzeba zablokować automatyczne aktualizacje w sklepie Play.

Apprentice

No i stało się. Po kilku tygodniowej dobrej pracy urządzenia telefon zaczął się grzać. Wszelkie próby przywrócenia normalnej pracy reset, wymiana baterii itp. Telefon w ciągu około 4h rozładowywał baterię do zera, później nie chciał się uruchomić. Po podłączeniu ładowarki trochę trwa zanim pokaże że ładuje. Po oddaniu do serwisu diagnoza to płyta główna do wymiany.

Po 2 latach i jedym miesiącu telefon na części, po prostu zalamka 😣😭 koszt naprawy przewyższa jego cenę a gwarancji producenta już nie ma 😢

First Poster
Działa dzięki za pomoc
First Poster

W jaki sposób ustawić sposób kasowania maili w aplikacji SAMSUNG EMAIL.

Chciałbym aby poczta była usuwana tylko z telefonu i nadal pozostawała na serwerze. 

RadekK Moderator
Moderator

Cześć @AngDusz,

Skonfiguruj pocztę używając protokołu POP3. Wejdź w Ustawienia -> Chmura i konta -> Konta -> Usuń aktualne konto E-mail. Następnie "Dodaj Konto" -> E-mail -> Wpisujemy adres e-mail i klikamy na dole "Konfig. Ręczna" -> Typ konta "POP 3".

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED