Wsparcie

Open search

Problem z aplikacją Samsung Health Note 9

Highlighted
ROZWIĄZANE
Explorer

Witam, czy ktoś wie co trzeba zrobić aby to zadziałało? Telefon nie jest zrootowany. Stało się to po aktualizacji firmware.

SmartSelect_20190411-175226_Samsung Health.jpg

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

Poczytaj ten temat Klik ROOT

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Big Cheese

@aranowacki  napisał(a):
Jesteś genialny... działa moja ulubiona apka YESSS>>>

rozwiazanie.gif

@aranowacki  napisał(a):

A jakieś pomysły co do tematu mojego nr.2? chodzi o to że z  kompa wgrałem fotki z S7Edge i mam kogiel mogiel sortowanie wg, dat nie pomaga, pomieszane datami na maxa ale jak wejdę w kartę micro sd obrazy to jest ok?

Odpowiedziałem Ci w temacie.

18 ODPOW. 18
Troubleshooter

@aranowacki  Odezwało się  zabezpieczenie Knox. Jesli podaje tobie informacje o zrootowaniu telefonu to ktoś musiał cos kombinować z telefonem.

Explorer
hmmm, aplikacja do sprawdzania roota pokazuję że nie jest zrootowany../?
Legend

@aranowacki Masz zrootowany telefon po co robiłeś ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

No właśnie nie jest zrootowany...

Legend

Poczytaj ten temat Klik ROOT

Superuser II
Superuser II

@aranowacki to że aplikacja nie wykrywa roota może oznaczać, że został cofnięty, ale nie oznacza to, że telefon ma status oficjalny.

Może potwierdzić status telefonu w menu download.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Big Cheese

@aranowacki, Pobierz aplikację Phone INFO ★SAM★ i daj zrzut ekranu z zakładki "Ogólne":

ogolne.jpg

Troubleshooter

@kamil40013  Rozumiem że prawidłowo kod powinien wyglądać tak jak na Twoim zrzucie 0x0?

Big Cheese

@PrzemekM  napisał(a):

@kamil40013  Rozumiem że prawidłowo kod powinien wyglądać tak jak na Twoim zrzucie 0x0?

Tak. Knox 0x0 oznacza, że telefon nie był zrootowany, ani nie było wgrywane modyfikowane oprogramowanie. Jeżeli taka procedura była kiedyś wykonywana, to wartość ta będzie wynosić 0x1.

Autorzy z największą liczbą like