Wsparcie

Open search

Problem z aplikacją Legimi Galaxy S10 +

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Cześć, mam problem ze swoim S10 + a dokładnie z aplikacją Legimi. Po zainstalowaniu wyżej wspomnianej aplikacji oraz po udzieleniu potrzebnych uprawnień wyskakuje mi komunikat "KARTA SD JEST WYJĘTA LUB NIE JEST DOSTĘPNA DLA ZAPISU. UPEWNIJ SIĘ,ŻE KARTA SD JEST PODLĄCZONA PRAWIADŁOWO I SPRÓBUJ PONOWNIE. Oczywiscie próbowałam już WSZYSTKIEGO dosłownie. Karta została wyciągnięta z telefonu, odłaczana. Czyszczenie danych pamięci aplikacji. Setki razy odinstalowywanie i nici.. Od razu zaznacze ,ze aplikacja nie ma możliwości zmiany pamieci. Znajduje się na pamieci wewnętrznej i nie ma mozliwosci zmiany..Do dewelopera aplikacji oczywiscie napisalam, ale wiadomo jak jest, że na ich odpowiedź trzeba czekać... 😑 W samej aplikacji nie wydaje mi się,aby był problem gdyż dziś instalowalam ją na innych telefonach (m.in.Samsung s8,s9,Iphone)i bez żadnego problemu wszystko śmiga.. Bardzo proszę o pomoc czy problem może leżeć gdzieś w "telefonie" Z góry będę wdzięczna za jakakolwiek pomoc! 

Przeniesione do działu Aplikacje mobilne i usługi /DamianK

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Udało mi się rozwiązać problem. Byłam zmuszona zresetować telefon,ale się udało . Dzięki wszystkim za zaangażowanie! 

9 ODPOW. 9
Superuser II
Superuser II

@Kubaery na początek zaproponuję sformatowanie karty pamięci na kompie i ponowną jej instalację w telefonie. Nie napisałeś też nic, czy karta współpracuje z innymi aplikacjami. Jeżeli powyższe działania nie przyniosą rezultatu, a karta jest obsługiwana przez inne aplikacje, to ja jednak stawiałbym na problem po stronie aplikacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Kubaery, możesz również sprawdzić działanie aplikacji z inną kartą pamięci. W przypadku kiedy błąd wystąpi ponownie będzie to oznaczało problem po stronie aplikacji. Skorzystaj również ze wskazówek podanych przez mojego przedmówcę.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Karta została sformatowana i ponownie zainstalowana w telefonie lecz problem nadal jest. Karta wspołpracuje z innymi aplikacjami oraz współpracowała wcześniej przed formatowanie. Czy ktoś z was ma może S10 + i jest w stanie sprawdzić czy Legimi u niego działa ? 

Apprentice
Sprawdzone z pustą karta SD Samsunga nadal nic. Na wszystkich innych telefonach aplikacja działa więc normalnie bym się sugerowała chwilowym błędem aplikacji . Czy to możliwe żeby aplikacja po prostu nie współgrała z telefonem S 10+ ?
Superuser I
Superuser I

@Kubaery, wygląda na to, że to błąd po stronie aplikacji. Musisz poczekać na odpowiedź dewelopera. Daj znać jak otrzymasz odpowiedź.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Udało mi się rozwiązać problem. Byłam zmuszona zresetować telefon,ale się udało . Dzięki wszystkim za zaangażowanie! 

Superuser II
Superuser II

@Kubaery super, że wszystko działa. Tak na przyszłośc, gdyby pojawiły  się podobne problemy np. z innymi aplikacjami, przed wykonaniem tego ostatecznego kroku jakim jest reset do fabryki, wykonaj wipe cache partition z poziomu recovery, aby usunąć błędne zapisy systemowe. Pomaga w wielu przypadkach.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Witam serdecznie, 

Wiem, że wątek się już pojawił i mój problem jest taki sam jak:

https://eu.community.samsung.com/t5/Aplikacje-mobilne-i-us%C5%82ugi/Problem-z-aplikacj%C4%85-Legimi-...

Tzn. Przy uruchamiania aplikacji Legimi wyświetla się błąd karty SD. 

Wiem, że pomógł reset telefonu ale czy jest jakiś sposób aby jednak tego nie robić? Wipe cache partitions nie pomogło.

Legend

@BUMA Jak widać nie ma innego rozwiązania jak reset od ustawień fabrycznych. Czy nie mogłeś się dopisać do istniejącego tematu ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like