Wsparcie

Open search

Powiadomienia na ekranie krawędziowym

Highlighted
ROZWIĄZANE
Observer

Witam

Od niedawna na moim People edge pojawia się powiadomienie o wiadomości której rzekomo nie odczytałem. Żadne próby usunięcia wszystkich wiadomości ani czysczenia pamięci aplikacji nie przyniosły rezulatu. W ostateczności pozostaje chyba tylko sprowadzenie telefonu do ustawień fabrycznych. Czy ktoś może spotkał się z podobnym problemem? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Observer

Wykonałem to wcześniej już kilkukrotnie i nic nie poskutkowało, po ponownym dodawaniu kontaktu problem powracał. Utworzyłem szybko kopię zapasową przy pomocy Smart Swich, przywróciłem do ustawień fabrycznych i pobrałem bez problemu zapisaną kopię. Powiadomienie zniknęło.

5 ODPOW. 5
Superuser I
Superuser I

@S1013, powiaodmienie jest widoczne wyłącznie w Apps edge czy również widnieje przy ikonce aplikacji Wiadomości? Próbowałeś wyłączyć i ponownie włączyć telefon? Dane jakiej aplikacji czyściłeś?

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Observer

Widnieje wyłącznie w Apps edge. Telefon uruchamiałem pownownie kilka razy bez skutku. Czyściłem dane aplikacji Wiadomości. 

Superuser I
Superuser I

@S1013, a może wystarczy odpiąć i ponownie przypiąć kontakt, z którym są problemy? Spróbuj również wyczyścić dane aplikacji Apps edge. Aplikację możesz znaleźć korzystając z wyszukiwarki w ustawieniach telefonu.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Observer

Wykonałem to wcześniej już kilkukrotnie i nic nie poskutkowało, po ponownym dodawaniu kontaktu problem powracał. Utworzyłem szybko kopię zapasową przy pomocy Smart Swich, przywróciłem do ustawień fabrycznych i pobrałem bez problemu zapisaną kopię. Powiadomienie zniknęło.

Superuser I
Superuser I

@S1013, dziękuję za informację. Najważniejsze, że udało się rozwiązać problem.

Autorzy z największą liczbą like