Wsparcie

Open search

Odczyt treści What's app niemożliwy na zegarku

First Poster

Dzień dobry, od wielu lat korzystam z gear fit 2 i do wczoraj wszystko działało bez zarzutu. Dziś w nocy zrobiłam aktualizację Androida na telefonie S8 (do 9). I po tej zmianie mam problemy z odczytem treści z aplikacji Whats app. Przychodzi powiadomienie na zegarek, że otrzymałam wiadomość ,ale odczytać jej treść mogę tylko na połączonym telefonie, czyli S8. Typowe SMSy i np Messenger działa bez zarzutu, mogę treść odczytać za pomocą zegarka. Podobny problem mam z ekranem startowym, gdy wybieram zegar pogodowy. Widzę godzinę, datę i dzień tygodnia, lecz zamiast ilości stopni i np słońca, czy innej chmurki jest informacja "dotknij tu aby użyć inf. O lol. Na urz . Przed. Czy aktualizacja na to wpłynęła? Co mam z tym zrobić, by znów działało tak, jak powinno

2 ODPOW. 2
RadekK Moderator
Moderator

Cześć @Dula, witaj na forum!

Wszystko wskazuje na to, że usterki należy szukać po stronie telefonu, jeśli komplikacje wystąpiły bezpośrednio po aktualizacji do Android 9.

 

Czasem potrafi się coś zawiesić i bardzo proste rozwiązania przynoszą skutek: rozparuj urządzenia i uruchom ponownie opaskę, jak i telefon.

 

Jeśli nadal odczytywanie treści Whats App będzie niemożliwe przeinstaluj aplikację Galaxy Wearable i Gear Fit PlugIN. Przed tymi czynnościami warto zrobić kopię zapasową treści zapisanych w opasce.


Editor7.gif

 

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?


Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!


GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Big Cheese

Sprawdziłem jak to się zachowuje u mnie i mogę bez problemu odczytywać i odpowiadać na wiadomości z WhatsApp na Gear Fit 2. Opaska jest połączona z S9+.

 

20190324_173715.jpg20190324_173722.jpg20190324_173734.jpg20190324_173902.jpg

 

Odnośnie pogody. Co się dzieje po dotknięciu napisu "dotknij tu aby użyć inf. O lol. Na urz" ? Lokalizacja na połączonym telefonie jest włączona ? Sama pogoda na telefonie jest skonfigurowana i działa bez problemu ?

 

pgda.jpg

 

 

 

Autorzy z największą liczbą like