Wsparcie

Open search

Odczyt treści What's app niemożliwy na zegarku

First Poster

Dzień dobry, od wielu lat korzystam z gear fit 2 i do wczoraj wszystko działało bez zarzutu. Dziś w nocy zrobiłam aktualizację Androida na telefonie S8 (do 9). I po tej zmianie mam problemy z odczytem treści z aplikacji Whats app. Przychodzi powiadomienie na zegarek, że otrzymałam wiadomość ,ale odczytać jej treść mogę tylko na połączonym telefonie, czyli S8. Typowe SMSy i np Messenger działa bez zarzutu, mogę treść odczytać za pomocą zegarka. Podobny problem mam z ekranem startowym, gdy wybieram zegar pogodowy. Widzę godzinę, datę i dzień tygodnia, lecz zamiast ilości stopni i np słońca, czy innej chmurki jest informacja "dotknij tu aby użyć inf. O lol. Na urz . Przed. Czy aktualizacja na to wpłynęła? Co mam z tym zrobić, by znów działało tak, jak powinno

2 ODPOW. 2
RadekK Moderator
Moderator

Cześć @Dula, witaj na forum!

Wszystko wskazuje na to, że usterki należy szukać po stronie telefonu, jeśli komplikacje wystąpiły bezpośrednio po aktualizacji do Android 9.

Czasem potrafi się coś zawiesić i bardzo proste rozwiązania przynoszą skutek: rozparuj urządzenia i uruchom ponownie opaskę, jak i telefon.

Jeśli nadal odczytywanie treści Whats App będzie niemożliwe przeinstaluj aplikację Galaxy Wearable i Gear Fit PlugIN. Przed tymi czynnościami warto zrobić kopię zapasową treści zapisanych w opasce.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED