Wsparcie

Open search

Odbieranie połączeń/powiadomień poprzez dotknięcie, a nie przeciągnięcie słuchawki

ROZWIĄZANE
Apprentice

Dobry wieczór ! Zastanawiam się nad jedna rzecza, jeszcze do niedawna w moim samsungu s9 była opcja żeby odbierać połączenia np poprzez tylko dotknięcie sluchawki A nie przeciąganie. Tak samo z wyłączeniem powiadomień i budzikiem. Po przedostatniej aktualizacji ta funkcja mi się wyłączyła i nie mogę jej znaleźć. Czy jest ona jeszcze dostępna (jeśli tak to gdzie) czy Samsung po aktualizacji ja usunął?
Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Big Cheese

@Usuallyk, Ustawienia --> Dostępność --> Interakcja i możliwości manualne --> Menu asystenta włącz --> Menu asystenta --> Przeciągnij jednym dotknięciem włącz:

Screenshot_20190415-221300_Accessibility.jpgScreenshot_20190415-221304_Accessibility.jpg1123.jpg

Włączenie tej funkcji pozwala na odbieranie, odrzucanie połączeń, alarmów i alertów za pomocą pojedyńczego dotknięcia.

5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II

@Usuallyk tak to teraz wygląda w android Pie. Naciskamy i przesuwamy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Highlighted
Big Cheese

@Usuallyk, Ustawienia --> Dostępność --> Interakcja i możliwości manualne --> Menu asystenta włącz --> Menu asystenta --> Przeciągnij jednym dotknięciem włącz:

Screenshot_20190415-221300_Accessibility.jpgScreenshot_20190415-221304_Accessibility.jpg1123.jpg

Włączenie tej funkcji pozwala na odbieranie, odrzucanie połączeń, alarmów i alertów za pomocą pojedyńczego dotknięcia.

Superuser I
Superuser I

@Usuallyk, ewentualnie możesz ustawić w przypadku połączeń odbieranie za pomocą klawisza zwiększania głośności a kończenie przy użyciu klawisza zasilania. Aby to zrobić przejdź kolejno do: aplikacja Telefon > trzy kropki w po prawej stronie > Ustawienia > Odbieranie i kończenie połączeń.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@kamil40013 no to mnie zaskoczyłeś  przyznam, że nigdy nie wchodziłem w te ułatwienia dostępu, bo czuję się jeszcze młody i w pełni sprawny.  

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice
To chyba właśnie to ! Bardzo dziękuję
Autorzy z największą liczbą like