Wsparcie

Open search

Nie mogę rozszerzysz pamięci Samsung Cloud

ROZWIĄZANE
Apprentice

Cześć społeczności, 
Mam domyślny pakiet na Samsung Cloud - 15GB natomiast niestety nie jest on dla mnie wystarczający. Przed aktualizacją do Androida 9 zdaje się, że widziałem opcję żeby rozszerzyć plan. Teraz wchodząc w aplikację Samsung Cloud widzę informację " Plan podstawowy -15GB " natomiast nie mogę przejść dalej. Przycisk jest nieaktywny. 
Czy macie na to jakieś rozwiązanie?

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Problem z niewiadomych przyczyn ustąpił. Zamykam więc wątek, może update od Samsunga załatał dziurę. 
Pozdrawiam wszystkch i dziękuję za pomoc.

13 ODPOW. 13
Legend

Czy próbowałeś z poziomu komputera ? https://support.samsungcloud.com/#/login

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Apprentice

Na widnieje informacja załączona na zdjęciu. Wygląda na to, że się nie daScreenshot from 2019-03-21 12-14-44.png

Superuser I
Superuser I

@filipjagura, po wejściu do ustawień konta Samsung Cloud i kliknięciu w opcję Plan podstawowy 15 GB powina pojawić się możliwość przewinięcia planu i możliwość zakupu jednej z dwóch płatnych opcji. Rozumiem, że opcja Uaktualnij jest u Ciebie niedostępna?

Screenshot_20190321-122406_Samsung Cloud.jpgScreenshot_20190321-122412_Samsung Cloud.jpgScreenshot_20190321-122416_Samsung Cloud.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

@nismo u mnie niemożliwe jest przejście do tego miejsca. W ustawieniach konta Samsung Cloud opcja Plan Podstawowy 15GB nic nie robi po naciśnieciu. 

Superuser I
Superuser I

@filipjagura, niestety nie wiem, dlaczego wystąpił u Ciebie taki problem. Spróbuj usunąć a następnie ponownie wprowadź konto Samsung do telefonu.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese

@filipjagura  napisał(a):

@nismo u mnie niemożliwe jest przejście do tego miejsca. W ustawieniach konta Samsung Cloud opcja Plan Podstawowy 15GB nic nie robi po naciśnieciu. 

Wejdź w Ustawienia --> Aplikacje --> Samsung Cloud --> Wymuś zatrzymanie --> Wymuś zatzrymanie --> Domyślna pamięć --> Wyczyść dane

Sprwadź czy po tym będzie mógł wejść we wcześniej niedostępne miejsce.

RadekK Moderator
Moderator

Hej @filipjagura,

Daj znać, czy rozszerzenie planu Samsung Cloud się powiodło.

Zachęcam do kliknięcia "Zaakceptuj jako rozwiązanie" pod wybranym postem. Dzięki temu docenisz pomoc innych użytkowników!

ezgif-1-7856dd9228e5.gif

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED