Wsparcie

Open search

Jak korzystać z funkcji połączeń i wiadomości SMS na innych urządzeniach?

Superuser I
Superuser I

@Hkr87, czy sprawdzałeś poniższe lokalizacje w ustawieniach telefonu?

1. Przejdź kolejno do: Ustawienia > Połączenia i włącz funkcję Ciągłość połączeń i wiadomości. Opcję należy włączyć zarówno w głównym jak i w dodatkowym urządzeniu.
  2. Przejdź kolejno do: Ustawienia > Zaawansowane funkcje i włącz funkcję Poł. i SMS-y na innych urz. Opcję należy włączyć zarówno w głównym jak i w dodatkowym urządzeniu.

Podaj również gdzie kupiłeś telefon oraz jaką posiadasz wersję oprogramowania.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Dzięki za szybką informację. Niestety funkcja ciągłości połączeń ani odpowiednik angielski nie wyświetla się ani w połączeniach ani w zaawansowanych. Telefon kupiony dziś w MediaExpert - przed godzinka zaktualizowano oprogramowanie. Numer wersji PPR1.180610.011.A105FNXXU2ASJ2. Bardzo proszę o pomoc na co zwrócić uwagę. Na moim drugim Galaxy s9 wszystko jest ok. Funkcja włączona
First Poster

15729021021773311612823239129077.jpgTak wygląda podgląd oprogramowania w A10

1572902167550213645524603266619.jpgZakładka polaczenia

15729021884997548820645710659066.jpgZakładka funkcję zaawansowane

Superuser II
Superuser II

@Hkr87 A10 to najniższy z model w tej serii, co właśnie może skutkować "kastracją" systemu i nakładki One UI z niektórych opcji i funkcji. :(

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Highlighted
Superuser I
Superuser I

@Hkr87, lista kompatybilnych telefonów została udostępniona na stronie wsparcia Samsung. Możliwe, że funkcja zostanie wprowadzona dopiero wraz z przyszłymi aktualizacjami oprogramowania. Warto dopytać firmę Samsung o to kiedy i czy w ogóle taka funkcja pojawi się w naszym kraju dla modelu A10. Pytanie możesz zadać bezpośrednio z poziomu aplikacji Samsung Members. Koniecznie daj znać jak otrzymasz odpowiedź.

First Poster
Czyli nie ma co się łudzić na te funkcje w modelu a10 ? A minimalnie w jakim modelu jest ta funkcja realnie do spotkania według stanu na dzień dzisiejszy ?
First Poster

Zapytam ich i z pewnością podzielę się informacja jaką otrzymam.

Superuser II
Superuser II

@Hkr87 według producenta powinna byś dostępna w całej serii A. Ale z tym bywa również z uwagi na podział na regiony.

Superuser II
Superuser II

@Hkr87 sprawdziłem na modelu A50 i funkcja jest dostępna.

1.jpg

Wersja systemu z poprawkami na dzień 1 listopada.

2.jpg

Ale przyznam się, że nie sprawdzałem, czy wcześniej była dostępna. Co ciekawe, tu jeszcze nazewnictwo w wersji angielskiej.

First Poster

Dziękuję za informację. Potwierdzam - znajomy również ma A50 i sprawdził że ma te funkcję.

Autorzy z największą liczbą like