Wsparcie

Open search

Jak korzystać z funkcji połączeń i wiadomości SMS na innych urządzeniach?

Superuser I
Superuser I

@Anitak, dodatkowe urządzenie (zegrek, tablet) musi spełniać dwa warunki. Po pierwsze urządzenie musi być zalogowane na to samo konto Samsung co główne urządzenie. Po drugie musi posiadać połączenie z Internetem (Wi-Fi lub sieć komórkowa). Warto dodać, że to nie musi być ta sama sieć Wi-Fi. Odpowiadając zatem na Twoje pytanie to zegarek będzie obsługiwał połączenia o ile będzie połączony z Internetem i będzie zalogowany na to samo konto Samsung.

@RadekK, dziękuję za potwierdzenie!

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer
Dzięki. W taki razie mogę trochę spokojniej poczekać na esim w T-mobile. Używałam do tej pory Samsunga r-750 i trochę mi będzie brakowało karty sim w smartwatchu.
Superuser I
Superuser I

@Anitak, nie ma sprawy! Pamiętaj jednak, że jeżeli zapomnisz telefonu z domu a zegarek nie będzie miał połączenia z Internetem to nie otrzymasz żadnej informacji o połączeniach oraz wiadomościach SMS.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

I jak z Note8? Ma już ktoś aktualizację?

Big Cheese

@Norkosław  

@Szewcu72  napisał(a):

@JarosławP właśnie sprawdzałem, w serii S8 funkcja pod nazwą Połączenia i SMS-y na innych urządzeniach jest dostępna w zakładce Zaawansowane Funkcje.

Superuser I
Superuser I

@Norkosław, na Note8 w dalszym ciągu nie pojawiła się aktualizacja z funkcją przekazywania połączeń. Być może pojawi się wraz z październikową aktualizacją.

Superuser I
Superuser I

Dzisiaj w Samsung Members pojawiło się ogłoszenie informujące o zmianie nazwy. Dotychczasowa nazwa Ciągłość połączeń i wiadomosci (Call & Message Continuity) zostanie zastąpiona nazwą Połączenia i SMS-y na innych urządzeniach (Call & text on other devices). Nowe urządzenia wprowadzone na rynek od lipca 2019 będą posiadały fabrycznie nową nazwę. Pozostałe urządzenia otrzymają nową nazwę wraz z jedną z kolejnych aktualizacji oprogramowania. Więcej informacji znajduje się w pierwszej wiadomości.

New Member

Wyszła aktualizacja dla Note8 zmieniająca poprawki zabezpieczeń z 1 października oraz dodala opcje Polaczen i Smsow na innym urządzeniu. Mam dwa Note, starego 8mke i nowego 10+, myslalem ze ta funkcja też będzie dzialac miedzy nimi ale niestesty nie...

Superuser I
Superuser I

@kerio, w pierwszej wiadomości znajdziesz listę urządzeń głównych oraz dodatkowych. Niestety nie ma możliwości włączenia tej funkcji pomiędzy dwoma telefonami.

Highlighted
First Poster

Witam, niestety Galaxy A10 w żadnej z tych zakładek nie ma takiej funkcji...chyba że coś ominąłem ?? 

Autorzy z największą liczbą like