Wsparcie

Open search

Instagram wiesza się galaxy s9 plus

ROZWIĄZANE
Observer

Czy ktoś też ma problem, że podczas przewijania Instagrama wiesza my się telefon?

Przestaje działać dotyk,  cała aplik aplikacja instagram przestaje działać. Trzeba ją wyłączyć i włączyć na nowo.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@Tom2020A widziałeś co piszą ludzie w komentarzach tutaj po ostatniej aktulizacji.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Legend

@Tom2020Czy próbowałeś odinstalować i zainstalować apke ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Observer
Tak. Nie pomaga
Legend

@Tom2020A widziałeś co piszą ludzie w komentarzach tutaj po ostatniej aktulizacji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Observer
Masz rację, to może być problem aktualizacji...
A jest możliwość zainstalowania apki bez aktualizacji?
Legend

@Tom2020Niektóre aplikacje mają taka możliwość cofnięcia się ale jak już było odinstalowanie to już nie ma powrotu.

Observer
Dzięki za pomoc kolego 👍
Autorzy z największą liczbą like