Wsparcie

Open search

Google Mapy

First Poster

Mam nadzieję, że piszę ten post w dobrym dziale. Jeśli nie to sorry.

Pytanie dotyczy nawigacji google mapy. Kiedyś, gdy ktoś do mnie dzwonił, to nadal otrzymywałem komunikaty z nawigacji. Obecnie w trakcie połączenia jest cisza. W ustawieniach jest taka opcja "Odtwarzaj głos podczas rozmów tel.", ale mimo włączenia - głosu nie ma.
Czy ktoś może wie, dlaczego nie mam komunikatów w trakcie rozmowy tel.? Jest to dla mnie o tyle istotne, że dla oszczędzania ekranu lubię jeździć na nawigacji przy wyłączonym ekranie (ekran mojego poprzedniego telefonu się wypalił przy nawigacji)

Dotyczy Galaxy Note8 dual sim

Pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1
Hotshot

@inflamator, brak komunikatów głosowych mimo włączonej opcji "Odtwarzaj głos podczas rozmów tel." może wskazywać na usterkę aplikacji.

Wejdź w Ustawienia -> Aplikacje -> Mapy -> Wymuś zatrzymanie -> Domyślna pamięć -> Wyczyść pamięć i Wyczyść dane.

Następnie odinstaluj aktualizacje, podczas których mogło dojść do awarii: Ustawienia -> Aplikacje -> Mapy -> 3 kropki w prawym górnym rogu -> Odinstaluj aktualizacje aplikacji.

Teraz warto uruchomić ponownie telefon i włączyć aplikację. Jeśli aplikacja poprosi o aktualizację - zrób to i wypróbuj czy wszystko działa. Jeśli w dalszym ciągu nie ma głosu, odinstaluj aktualizację i sprawdź na podstawowej wersji.

Gdyby usterka nadal występowała, sprawdź czy w 'trybie bezpiecznym' komunikaty głosowe działają: jak włączyć tryb bezpieczny.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED