Wsparcie

Open search

Galaxy S8 - Kolory diody powiadomień dla różnych aplikacji

Highlighted
Navigator

Hmmm... jakiś czas temu miałem różne kolory diody powiadomień, dla różnych aplikacji... teraz zauważyłem, że dla wszystkich mam jeden kolor - niebieski... i zdurniałem... czy została usunięta możliwość zmiany kolorów diody dla poszczególnych aplikacji, czy też ja sierota coś miałem zainstalowane, co sterowało tymi kolorami?

Teraz mam Oreo w wersji beta, więc całkiem możliwe że coś miałem na 7.0 zainstalowane o czym zupełnie zapomniałem...

--------------------
Samsung Galaxy S8 64Gb
Etui:Nillkin Frosted Folia/Szkło: brak
3 ODPOW. 3
Expert

@PioterC

Z poziomu menu nie ma możliwości zmiany koloru diody powiadomień. Domyślnie pulsujący zielony kolor jest przypisany dla nieodebranych połączeń oraz powiadomień o smsach, natomiast zielony dla powiadomień np. z Messengera, Facebooka itp. Jest natomiast cała masa aplikacji pozwalająca na dowolne skonfigurowanie kolorów diody dla poszczególnych aplikacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Explorer

Proszę mi napisać, gdzie ustawić diody powiadomień, tak aby paliły się w czasie spoczynku telefonu. 

Co do tematu, to chyba tylko w whatsApp mozna zmieniać kolor diody 

KrzysiekK Moderator
Moderator

@Sierra

Powiadomienia diodą możesz włączyć, wybierając kolejno Ustawienia > Wyświetlacz > Wskaźnik LED.

Masz również możliwość włączenia dodatkowych powiadomień lampą błyskową w telefonie.

Tę opcję znajdziesz w Ustawienia > Dostępność > Słuch > Powiadomienia świetlne.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like