Wsparcie

Open search

Find My Mobile - opis funkcji.

Legend

@Caru  Zobacz tutaj https://myaccount.google.com/find-your-phone

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Observer

Tak, jest widoczny.

Legend

@Caru  A co robiłeś w Find My Mobile ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Observer

Nic, zalogowałem się tam i zalokalizowałem telefon, po czym wyszedłem nie dokonując żadnej akcji. Po 2 dniach wkurzających komunikatów próbowałem usunąć telefon i dodać jeszcze raz, kliknąłem więc "Usuń".

Legend

@Caru  Może usuń pliki cookie z przeglądarki.

Observer
Sprawdzałem na różnych przeglądarkach. Brak zarejestrowanych urządzeń.
Legend

@Caru  A masz zarejstrowany telefon tu https://my-samsung.com/pl/mysamsung/#/not-logged-in

Observer
Zarejestrowałem, niestety dalej nie widać go na stronie Find My Mobile.
DamianK Moderator
Moderator

@Caru 

Spróbuj usunąć konto Samsung z telefonu i zalogować je ponownie. W przeglądarce wyczyść pliki cookies i sprawdź ponownie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Legend

@RadekK  Chyba jedna nie działa strona ?

Przechwytywanie.PNG

Autorzy z największą liczbą like