Wsparcie

Open search

Find My Mobile - opis funkcji.

Hotshot

@vdsl2  U mnie również nie działa 

Przechwytywanie.PNG

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM@vdsl2, sprawdziłem przed chwilą i strona Znajdź mój telefon działa poprawnie. Może to był jedynie tymczasowy problem. Dajcie znać czy już możecie korzystać z tej usługi.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Hotshot

@nismo  Na przeglądarce w telefonie działa,  na komputerze dalej ten sam błąd. 

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, widocznie problem nie występuje u wszystkich użytkowników. Sprawdziłem raz jeszcze i nie mam problemów z usługą zarówno na telefonie jak i na komputerze.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@PrzemekM  Wyłącz i włacz router i zacznie Ci działać na kompie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Hotshot

@vdsl2  Działa. Obyło się bez ponownego uruchamiania routera, przed chwilą otworzyła się normalnie strona.

First Poster

Witam :-) moj chłopak tydzień temu zgubił telefon na terenie Niemiec,skorzystał z find my mobile z poziomu przeglądarki, ostatnia synchronizacja lokalizacji zatrzymała sie na kilka godzin przed zgubieniem telefonu.W tej chwili telefon ciągle jest offline,caly czas ta sama lokalizacja z wieczoru w ktorym telefon zagubił.Pytanie brzmi : czy do samego zlokalizowania urządzenia potrzebna jest włożona karta sim w zagubionym urzadzeniu? czy jesli domniemany znalazca urzadzenia go włączy,ale nie bedzie znał pinu do sim to find my phone mimo to go zlokalizuje ?

Hotshot

@Darietta  Telefon musi się połączyć z internetem przez WiFi lub danymi komórkowymi,  samo włączenie GPS jest niewystarczające  aby można było zlokalizować za pomocą funkcji Find My Mobile. 

First Poster

Niedawno uległam namowom Googla o zabezpieczenie Samsunga S8 przed nieuprawnionymi osobami. Ustalilam sobie 6 cyfrowy kod PIN, który pamiętam, z tym, ze męczy juz  mnie ciągle jego wpisywanie plus dawanie" ok".  Bedę wdzięczna za maksymalnie proste wyjasnienie, jak pozbyć sie tej blokady PIN, którą , jak wspomnielam, pamiętam...Natomiast gorzej moze być z hasłem do Googla.

Highlighted
Superuser I
Superuser I

@Ewa05, kod PIN ustawiałaś za pomocą opcji w telefonie czy na stronie konta Google? Być może wystarczy wejść do ustawień zabezpieczeń i wyłączyć kod PIN. Aby to zrobić przejdź kolejno do: Ustawienia > Ekran blokady > Typ blokady ekranu > Brak. Daj znać czy to pomogło.

Autorzy z największą liczbą like