Wsparcie

Open search

Dot.: Samsung Cloud backup - błąd uwierzytelniania konta Samsung account (Galaxy S8-android 9)

Apprentice
Tak zrobiłem. Tylko ostatnio mi coś przez kompa też nie zapisywało wszystkich danych. Teraz się udało, ale wole przez Samsung Cloud.
6 ODPOW. 6
Apprentice

Czy ktoś samsunga mógłby zweryfikować najnowszy update do S8?  Może to błąd w oprogramowaniu...

Superuser I
Superuser I

@mpryhu, sprawdziłem na S8+ i kopia wykonuje się prawidłowo. Poniżej zrzut ekranu.

Samsung-Cloud.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Highlighted
Apprentice

Moze to kwestia brandowego Softu... albo bug w tej konkretnej sytuacji.

Superuser I
Superuser I

@mpryhu, moim zdaniem to jakiś błąd w oprogramowaniu. Skorzystaj ze wskazówki podanej przez @kamil40013 i przywróć ustawienia fabryczne bez przywracania kopii zapasowej. Daj znać czy to pomogło.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Problem rozwiązany.

Należało wejść w Moje Pliki. Tam wybrać opcje Samsung Cloud. Wybrać Ustawienia w prawym górnym rogu. Wylogować się i zalogować ponownie. Nagle wszystkie funkcje zaczęły działać prawidłowo.

Dziękuję za zainteresowanie i zaangażowanie w temat.

MOJE PLIKI -> Samsung Cloud -> Ustawienia -> wyloguj i zaloguj ponownie.

Superuser I
Superuser I

@mpryhu, cieszę się, że udało się rozwiązać problem i przy okazji podzieliłeś się rozwiązaniem, które z pewnością będzie pomocne dla innych forumowiczów 

Autorzy z największą liczbą like