Wsparcie

Open search

Dot.: Google Mapy

Explorer

opisywany przeze mnie problem zauważyłem już jakiś czas temu, natomiast wczoraj aplikacja "Mapy" zamykała mi się za każdym razem, gdy chciałem ją ukryć, lub wyłączyć ekran.

Po tym zrobiłem to, o czym piszesz - czyli usunięcie aktualizacji i reset aplikacji. Próbowałem zarówno na "surowej" aplikacji, jak i po aktualizacjach - problem z zamykaniem aplikacji ustąpił, ale komunikatów w trakcie rozmowy nie mam. Wydaje mi się, że świeżo po zakupie te komunikaty były, ale głowy nie dam... :/

2 ODPOW. 2
Explorer

Problem rozwiązany!

Po pierwsze - brak komunikatów w czasie rozmowy miałem tylko w czasie jazdy samochodem z połączonym telefonem z zestawem samochodowym. Zestaw ten ma do tego dwie opcje bt - rozmowy i multimedia osobno (odrębne przyciski). Tak więc myślę, że głos był odtwarzany, ale w trybie multimedia, no a w czasie rozmowy nie mogłem się na niego przełączyć.

Rozwiązałem to tak, że aplikację "Mapy" przypisałem jako wyjątek, którego dźwięk ma być odtwarzany przez urządzenie nawet przy połączeniu przez bt. W Mapach musi być zaznaczona opcja "odtwarzaj przez bt" no i "odtwarzaj także podczas rozmów tel.".

DamianK Moderator
Moderator

@inflamator

Super, że sobie poradziłeś! Dzięki za info

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED