Wsparcie

Open search

Co to za ikona

ROZWIĄZANE
Apprentice
Witam, posiadam SAMSUNGA GALAXY S9+, od jakiegoś czasu pojawia mi się na pasku powiadomień ikonka, ciężko jest mi ją zidentyfikować ponieważ pojawia się dosłownie na sekundę i znika - nawet nie jestem w stanie wykonać screen. Przedstawia mniej więcej stos książek lub klocki i jedynie co udało mi się odczytać to (chyba):
beacon scanner monitoring for bacon ....

co to oznacza?
będę wdzięczna za odpowiedź,
pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

20181206_221336.jpg

Udało mi się zrobić screen, w życiu nie pomyślałabym, że to aplikacja od przerabiania fotek powoduje - już jest odinstalowana. 

Dziękuję za chęć pomocy i podpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Superuser II
Superuser II

Czy przypadkiem nie masz zainstalowanej jakiejś zewnętrznej aplikacji do zarządzania bluetoothem?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Udało mi się odczytać: monitoring for beacon in range. 

Nie mam pojęcia jaka aplikacja może wywoływać  monitorowanie zasięgu, nie używam nic z podobnych rzeczy.

Superuser II
Superuser II

Musisz sprawdzić, która z doinstalowanych ma możliwość sterowania lub parowania z urządzeniami BT. 

I dodatkowo, czy masz telefon sparowany z innym urządzeniem?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

20181206_221336.jpg

Udało mi się zrobić screen, w życiu nie pomyślałabym, że to aplikacja od przerabiania fotek powoduje - już jest odinstalowana. 

Dziękuję za chęć pomocy i podpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Autorzy z największą liczbą like