Wsparcie

Open search

Brak powiadomień z Gmail w s10

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam.

Od kilku dni nie otrzymuje powiadomień z Gmaila, żadnych nowych aplikacji nie instalowalem, nic ne zmieniałem, sprawdziłem ustawienia powiadomień wszystko wydaje sie być ok, dopiero jak otworze aplikacje to pojawiaja sie nowe maile ne wcześniej. Jakieś pomysły ? Inne posty przeczytałem ale nic nie pomogło.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Motaba, spróbuj na początek wyłączyć oraz ponownie włączyć telefon. Jeżeli to nie pomoże to wykonaj wskazówki opisane w tym wątku. Koniecznie daj znać czy poradziłeś sobie z problemem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
5 ODPOW. 5
Superuser I
Superuser I

@Motaba, spróbuj na początek wyłączyć oraz ponownie włączyć telefon. Jeżeli to nie pomoże to wykonaj wskazówki opisane w tym wątku. Koniecznie daj znać czy poradziłeś sobie z problemem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Działa, dzięki wielkie 

Superuser I
Superuser I

@Motaba, bardzo się cieszę. Napisz proszę, która z przywołanych wskazówek pomogła. Taka informacja z pewnością będzie przydatna dla pozostałych użytkowników szukających rozwiązania.

Apprentice

Odinstalowalem aktualizacje, wyczyścilem dane aplikacji, wyłączyłem ją i włączyłem ponownie, powiadomienia działają. 

Superuser I
Superuser I

@Motaba, super! Dziękuję za informację.

Autorzy z największą liczbą like