Wsparcie

Open search

Bixbi rutines

Highlighted
Apprentice

Witam... Jak dla mnie opcja "jazdy" mija sie z celem. Sądziłem ze gdy uruchomie silnik moj s10 plus samoczynnie uruchomi bluetooth i połączy się z systemem głośnomówiącym w samochodzie a tu niestety... musze włączyć bluetooth.

I bez bixbi telefon automatycznie się łączy z systemem więc do czego to służy? 

Może po prostu coś źle robię ze nie mam automatu.

Pozdrawiam

7 ODPOW. 7
Legend

@Frostek78  Czy w samochodzie masz urządzenie z funkcją Driving ? 

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Ciężko powiedzieć. Mam system MMI 3G.
Czy jest tam funkcja driving? Nie mam pojęcia. Do tej pory uruchamialem bluetooth i stary model telefonu łączył sie z systemem. Sądziłem że bixbi z automatu wykryje mi system samochodowy i uruchomi bluetooth.
Skoro i tak muszeuruchomić bluetooth to funkcja jazda jest bez sensu.
Legend

Nie wiem, czy twój system MMI 3G ma taką opcję, ale wyraźnie jest to napisane w punkcie pierwszy  

https://www.samsung.com/levant/support/mobile-devices/how-to-use-bixby-routines/

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Dziękuję za odpowiedź. Jeśli chodzi o 1 pkt. To tak. W aucie mam system bluetooth tyle że s10 plus nie łączy sie z automatu jeśli w telefonie bluetooth jest wyłączony. Sadzilem że bixby wykryje system bluetooth w aucie i uruchomi bluetooth w telefonie skoro oba są sparowane
Superuser I
Superuser I

@Frostek78, jeżeli komunikacja odbywa się za pomocą Bluetooth to oba urządzenia muszą posiadać włączoną tę opcję.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II

@Frostek78 a teraz na logikę. Jak byś chciał, aby telefon został wykryty lub telefon wykrył inne urządzenie po BT, gdy masz to wyłączone w telefonie?

Telefon nie jest widoczny w eterze dla innych urządzeń i sam też ich nie widzi.

Aby urządzenia się wykryły na obu musisz mieć włączone BT.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Słuszna uwaga...

Metodą prób i błędów rozwiązałem problem. Jakby nie patrzeć i tak trzeba mieć w ręku telefon czy to aby uruchomić bluetooth czy bixbi.

Dziękuję za podpowiedzi i pomoc 

Autorzy z największą liczbą like